Oyun

Twitch Platformunda Disguised Toast Ayrılıyor

Popüler oyun yayın platformu Twitch, kan kaybetmeye devam ediyor. Twitch’in önemli yayıncılarından olan Disguised Toast, Twitch platformunda ayrıldığını açıkladı. 

Amazon’un sahibi olduğu oyun yayıncılarının uğrak mekanı olan Twitch platformu kan kaybetmeye devam ediyor. 2019 yılına kadar en iyi yayıncıları bünyesinde barındıran Twitch geçtiğimiz aylardan sonra Ninja ile başlayan bir yaprak dökümü yaşandı. Ninja’nın ardından Shroud, CouRageJD, KingGoliathon ve Ewok Twitch platformundan ayrıldığını açıklamıştı. Twitch’in ünlü isimlerinin ardından bir kişi daha Twitch platformundan ayrıldı. 

Disguised Toast Facebook Gaming Platformuna Geçti

Twitch platformunun en çok sevilen yayınlarından birisi olan ve 2019 yılının en iyi 40 yayıncısı arasında olan Jeremy “Disguised Toast” Wang, Twitch platformundan ayrıldığını açıkladı. Disguised Toast yayınlarına artık Facebook Gaming platformuna geçiş yaptığını duyurdu. 

1.3 milyon takipçiye sahip olan Disguised Toast, Apex Legends, Legends of Legends ve Heartstone yayınlarıyla tanınıyordu. 72 milyonun üzerinden fazla izlenmeye sahip olan Disguised Toast, Twitch platformundan ayrılarak Twitch’in önemli bir darbe almasına neden oldu. 

Özellikler yurt dışındaki yayıncılar Twitch platformunun ayrıldıktan sonra Microsoft’un Mixer platformuna geçiş yapmıştı. Ülkemizde ise Twitch kullanıcıları ise Facebook Gaming servisine geçmeye başladı. Bakalım Twitch’in bu yaprak dökümü devam edecek mi? 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı