Oyun

Twitch Prime Haziran 2020 Oyunları Belli Oldu

Her ay abonelerine çeşitli oyunlar ve bazı oyunlar için oyun-içi eşya veren Twitch Prime’ın bu ayki oyunları belli oldu. Twitch yetkilileri Observer, Dream Daddy, The Flame in the Flood gibi oyunları içeren Twitch Prime Haziran 2020 içeriklerini duyurdu.

Artık günümüzde oldukça yaygınlaşan abonelik bazlı hizmetler, her ay varolan abonelerini korumak ve yeni aboneler çekmek için sundukları hizmetlere yeni içerikler ekliyor. Bu hizmetlerden biri olan Amazon Prime tabanlı Twitch Prime ise her ay abonelerine farklı oyunlar vermekle kalmayıp, popüler oyunlarda kullanabilecekleri bazı oyun içi eşyalar vermeyi de ihmal ediyor. Her ay olduğu gibi bu ay da Twitch Prime aboneleri Twitch’in bu ay kendilerini hangi oyunları ve oyun içi eşyaları vereceğini merak ediyordu. Twitch yetkilileri ise yeni aya girmemizle beraber 2020 Haziran ayında abonelerine tam yedi oyun vereceklerini duyurdu.

Twitch Prime Haziran 2020 Oyunları Belli Oldu
The Flame in the Flood

Twitch Prime’ın oyun yelpazesi bu ay oldukça zengin. Bu ayın dikkat çeken yapımlarından ilki Layers of Fear’ı yapmış olan geliştiricilerinden elinden çıkan cyberpunk temalı korku oyunu Observer. Karantina altına alınmış bir apartman dairesindeki gizemini araştıran Dedektif Daniel Lazarski’ı yönettiğimiz oyun oldukça büyük beğeni toplamıştı. Bu ayın dikkat çeken bir diğer oyunu ise The Flame in the Flood. Bir yolculuk hikayesini konu alan bu bağımsız yapımda nehirden aşağıya doğru seyahat ederken zaman zaman adalarda durmalı, erzak aramalı, düşmanlardan ve yırtıcı hayvanlardan kaçınmalı, elde ettiğiniz materyaller ile işinize yarayacak eşya ve geliştirmeler yapmalısınız. Ayrıca yol boyunca değişik insanlarla karışılacağınızı da söyleyelim. Oldukça keyifli bir oyun The Flame in the Flood’a eğer hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız bir şans verin deriz.

Bu iki oyun bana yetmez diyorsanız Haziran ayında verilecek diğer oyunlar ise sırasıyla Dream Daddy: A Dad Dating Simulator, Forsaken Remastered, Max: The Curse of Brotherhood, Project Warlock ve Steel Rats. Oyunların belli bir süreliğine ücretsiz olduğunu ve Twitch Prime abonelerini ellerini çabuk tutması gerektiğini de hatırlatalım. Ayrıca bu fırsatın sadece PC oyuncuları için olduğunu, konsollar için olmadığı da ekleyelim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı