Oyun

Ubisoft Forward Etkinliği Duyuruldu

Ubisoft’un Twitter hesabı yaptığı duyuru ile E3 gibi büyük etkinliklerin iptal edilmesine üzülen oyuncuları heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Yetkililer, Ubisoft’un yeni oyunlar tanıtacağı Ubisoft Forward isimli bir etkinliği duyurdu.

Oyuncular tarafından zaman zaman eleştirilmesine rağmen sevilen Ubisoft, Twitter hesabı üzerinden oyuncuları sevindirecek bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamaya göre Fransız şirket, kendi oyunları hakkında yeni duyurular ve bilgiler vereceği dijital bir etkinlik düzenleyerek oyuncuları yaptıkları son projelerden haberdar etmeyi planlıyor. Ubisoft Forward adı verilen etkinliğin tarihi ve zamanı söylense de etkinliğin nasıl olacağı veya hangi oyunlar hakkında bilgiler vereceği bilgisi paylaşılmadı. Ama oyuncular arasındaki fikir alışverişi ve fikirler çoktan paylaşılmaya başlandı.

Ubisoft Forward Etkinliği Duyuruldu

Az önce yukarıda belirttiğimiz gibi Ubisoft Forward (#UbiForward) adı verilen etkinlik 12 Temmuz tarihinde TSİ 22:00’da gerçekleştirilecek. Yapılan duyuru sonrası Twitter’da 397,000’dan fazla görüntülenme alan video sonrası oyuncuların bir hayli heyecanlandığını söyleyelim. Duyuru videosunun altına atılan yorumlar arasında birçok oyunun ismi geçse de bir isim var ki diğerlerinin arasında sıyrılarak ön plana çıkmaya başarıyor. Birçok kişi Ubisoft denildiğinde Assasin’s Creed dese ve yorumlarda Assasin’s Creed: Valhalla’nın ön plana çıktığını düşünse de bahsi geçen oyun Assasin’s Creed değil, bir başka Ubisoft oyunu olan ve bir süredir kendisinden haber almadığımız Rayman.

Her ne kadar karşımıza geçtiğimiz sene mobil oyunlarla karşımıza çıkmış olsa da Rayman serisinin ana serisinden uzun süredir haber almıyoruz. Sonra olarak 2013 senesinde Rayman Legends ile ana serinin bir parçası olarak karşımıza çıkan serinin yeni oyunu birçok kişi tarafından bekleniyor olacak ki Twitter’daki yorumların çoğunluğu Rayman hakkındaydı. Rayman dışında birçok oyuncu geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve hayal kırıklığı yaratan Assasin’s Creed: Valhalla oynanış videosunun ardından daha uzun bir oynanış videsu görmek istediklerini belirtmiş. Bu oyunlar haricinde Far Cry 6, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, Watch Dogs: Legion ve hatta Prince of Persia’nın bile adı sık sık geçmiş. Bakalım Ubisoft yetkilileri Ubisoft Forward ile hangi oyunlarla karşımıza çıkacak hep birlikte takip edip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı