Oyun

Ubisoft Store’da Bahar İndirimleri Başladı

Ubisoft Store, başlattığı bahar indirimleri ile Rainbow Six Siege, Assasins’s Creed: Odyssey gibi oyunları uygun fiyatla satışa sundu. Kaçırılmaması gereken indirimlerden bazlarını seçerek sizler için derledik.

Bahar aylarının da gelmesiyle beraber birçok oyun satış platformu yaptığı mevsim indirimleriyle oyuncuların yüzünü güldürmeye başlıyor. Dönemin ilk indirim haberlerinden biri ise Ubisoft Store’dan geldi. Fransız oyun geliştiricisi birçok markasını %75’e kadar indirime sokarak oyunculara dolu dolu bir bahar mevsimi yaşatmayı planlıyor. İndirimin göze çarpan oyunlarına geçmeden evvel Ubisoft Store üzerinden aldığınız oyunların Steam hesabınıza değil, uPlay hesabınıza eklendiğini hatırlatalım.

Assasin’s Creed: Odyssey indirimlerin yıldızı konumunda

İndirimin şüphesiz en çok dikkat çeken oyunu 269 TL’den 88,77 TL’ye düşen Assassin’s Creed serisinin son halkası Assassin’s Creed: Odyssey. Yeni oyunla birlikte bizleri Antik Yunan topraklarına götüren ve birçok epik mücadeleye ev sahipliği yapan oyun, oynanış mekanikleri, rol yapma elementleri, uzun oynanış süresi ve açık dünyası ile olumlu eleştiriler alsa da bazı oyuncular tarafından Assasin’s Creed ruhunu yansıtmadığı için eleştirilmişti.

Ubisoft Store’da Bahar İndirimleri Başladı
Far Cry 5

Far Cry 3 sonrası eleştirilere maruz kalmış serinin oyuncular ve basın tarafından olumlu yorumlarla karşılanan oyunu FarCry 5 ise 269 TL’den 67,25 TL’ye kadar düşerek kaçırılmaması gereken bir başka indirim olma unvanını elinde taşıyor. Hikaye anlamında dikkat çekici duran oyunda, bir şerif yardımcısı olarak Montana eyaletinde kendi tarikatını kuran Joseph Seed’i tutuklamaya gidiyoruz fakat tahmin edebileceğiniz üzere işler hiç de beklendiği gibi yolunda gitmiyor. Sunduğu eğlenceli oynanış ve keyifli aksiyonu ile Far Cry 5 bu fiyata şans vermeniz gereken bir oyun olabilir.

Rainbow Six Siege 5. yaşını indirimle kutluyor

İndirimin bir diğer dikkat çeken oyunu ise 135 TL’den 44.55 TL’ye düşen, son yılların çok konuşulan, nişancılık yeteneklerinden çok taktiksel oyun zekasının ön plana çıktığı Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. İçerisinde barındırdığı birbirinden farklı özelliklere sahip operatörler, haritalar, ekipmanlar ve cihazlar sayesinde çok sayıda taktik geliştirebileceğiniz Rainbow Six Siege her bir karşılaşmasında keyifli bir rekabetçi ortam sunuyor.

Ubisoft Store’da Bahar İndirimleri Başladı
Rainbow Six Siege

Listenin biraz aşağısına indiğimizde ise çıkış yaptığı dönemde tüm oyuncuların kalbinde taht kurmayı başaran ve kendisinden sonra gelen her karakter için kriter olan Ezio Auditore da Firenze’nin başını çektiği Assasin’s Creed oyunlarını görüyoruz. Sırasıyla Assasin’s Creed II 15,30 TL, Assasin’s Creed Brotherhood 23,12 TL ve Assasin’s Creed Revelation 27,20 TL’lik fiyatlarıyla aradan yıllar geçmesine rağmen dikkat çekmeyi başarıyor. Eğer bu üç oyunu oynamadıysanız bu indirim döneminde almanızı ve çok geç olmadan oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Tabi ki indirimler sadece bu oyunlarla sınırlı değil. Ubisoft çatısında altından çıkmış diğer tüm oyunlar ve ek paketlerin yer aldığı indirimin Türkiye mağazasına gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İndirimlerin 26 Mart tarihinde sonlanacağını, o yüzden elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı