Oyun

Ubisoft Tam Üç Büyük Oyunu Ücretsiz Veriyor

Ubisoft, korona virüsü sebebiyle eve kapanan oyuncular için üç büyük oyununu uPlay üzerinden ücretsiz vermeye başladı. Oyunlarını kütüphanenize eklemek için elinizi çabuk tutun çünkü kampanya 5 Mayıs tarihinde son bulacak.

Tüm dünyayı etkisine altına alan korona virüsü sebebiyle insanlar kendilerini evlerinde karantinaya aldığı şu günlerde oyun sevdalıları oyunlara daha çok zaman harcar oldu. EA Games, Epic Games ve Steam gibi oyun sektörünün önde gelen markaları yaptıkları indirimler, etkinlikler ve ücretsiz verdikleri oyunlar oyuncuları evde kalmaya davet ederken Ubisoft yeniden güzel bir harekete imza atarak üç adet büyük oyunun ücretsiz vermeye başladı.

Ubisoft üç adet oyununu ücretsiz veriyor

Oyun gündeminin manşetlerini Assasin’s Creed serisinin yeni oyunu Assasin’s Creed: Valhalla ile süslemeye devam eden Ubisoft, oyunculara yeni bir sürpriz yaparak Assassin’s Creed 2, Rayman Legends ve Child of Light oyunlarını 5 Mayıs tarihine kadar uPlay üzerinden ücretsiz olarak verdiğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde de ayrı ayrı ücretsiz verilen bu oyunları almayan kullanıcılar için son bir şans veren Ubisoft oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Ubisoft Tam Üç Büyük Oyunu Ücretsiz Veriyor
Assasin’s Creed 2

Ücretsiz verilen oyunların konusunu bilmeyen için oyuncularımız için kısaca bilgi verelim. Hala daha çoğu oyuncu tarafından Assasin’s Creed serisinin en iyisi kabul edilen Assasin’s Creed 2 oyuncuları serinin efsane karakteri Ezio Auditore da Firenze ile tanıştırıp Rönesans İtalyası’na götürüyor. Rayman Origins oyununu devam oyunu olma unvanını taşıyan Rayman Legends ise oyunculara fantastik bir platform deneyimi ve dört kişiye kadar coop oynama şansı sunuyor. Son olarak Child of Light ise oyuncuları eşsiz resimsel estetikliği ve harika müzikleriyle küçük çapta bir rol yapma oyunu macerasına davet ediyor.

Ücretsiz oyunları nasıl alırız?

Öncelikle bu oyunların sadece PC platformunda geçerli olduğunu ve 5 Mayıs’a kadar ücretsiz olduklarını tekrar hatırlatalım. Yukarıda saydığımız üç oyuna sahip olmak için öncelikle bir uPlay hesabı açmalısınız. Hesabınızı açtıktan sonra mağazaya giderek gerekli oyunu hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyunları hesabınıza ekledikten sonra bilgisayarınıza kurduğunuz uPlay ile oyunları indirip keyifli bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı