Oyun

Ücretsiz Epic Games Oyun Dağıtımı Bitiyor Mu?

Pek çok durum için farklı çalışmaları ön plana çıkaran Epic Games oyunları, kişilerin kendi beklentilerine dair oldukça geniş ve hızlı bir çalışma sunuyor.

Epic Games oyunlarına dair online olarak ön plana çıkarılan ve beklentileri de kendi içinde yenileyen ve organize eden bir çalışma ve yenilik için, her türlü seçimi ve fırsatı organize edebilir ve yenilikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Epic Games 2019 yılında sürekli yeni oyunları ücretsiz olarak dağıtıyordu. Bu yüzden de seçimlerin kendine has bir yapıda büyümesi gerekiyordu. Peki ama bu süreçler nasıl organize edilecek ve bizleri neler bekleyecek? Aslında söylenenlere göre oyun dağıtımı konusunda geniş bir çalışma ve ayrıcalık bulunuyor ve hepsi için geleneksel bir çözüm üretiliyor diyebiliriz.

2020 yılının başlangıcını zaten Darksiders, Darksiders II ve Steep dağıtarak başlamıştı. Bu dağıtımlar herkes için güzel ve keyifli olduğu için kişilerin isteklerine de özel bir cevap veriyordu. Bilindiği üzere oyun dağıtmak konusunda belirli bir süre uygulayan firma, kendine has gelişimlerini de bu denge üzerinden büyütmeye devam ediyor.

Bu oyunlar günümüzde güncel oyunlar olmasalar da bu oyunlara para vermek istemeyenler için kütüphanelerine ekleme fırsatı sunmuştu. Ayrıca oynadığı süreyle oyun ücretini karşılaştıranlar için bu fırsat bir altın madeniydi. Bu yüzden artık bazı hedefler değişebiliyor ve firmalar kendi içinde önemli bir gelişim ve yenilik ile karşımıza çıkabiliyor.

Gelişim ne olacak ve Epic Games ne yapacak?

Aslında merakla beklenen şeyler her zaman için farklı ve ayrıcalıklı bir gelişim süreci yaratmak anlamına geliyor. Bu yüzden de söylenen şeyler daimi olarak organize ediliyor ve büyük bir dilde ilerlemeye devam ediyor. Amaç burada çok daha rahat ve çok daha hızlı bir yenilik yaratmak olduğ için sizler de kendinizle ilgili beklentileri organize edebiliyor ve büyütebiliyorsunuz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı