Oyun

Ücretsiz Verilen GTA V Hakkında Çok Konuşulacak İddia!

Epic Games son dönemlerde rakip oyun firmaları ile mücadele etmeye devam ediyor. Bununla birlikte her hafta ücretsiz oyunlarla birlikte oyun severleri etkilemek için çabalıyor. Bununla birlikte yeni gelen oyunların oldukça ilgi çekici olması da son dönemlerde konuşulan konular başında gelmeye başladı.

Epic Gamrs son olarak çok konuşulan GTA V oyununu ücretsiz olarak sundu. Ancak bu konuda bazı iddialar ortaya atılmaya başlandı. Normalde oyunun satış fiyatı 169 lira olurken ücretsiz sunulması çok konuşulmuştu. Oyunun duyurulmasının ardından pek çok kişi sunuculara yoğunlaştı. Bunun üzerine sunucuların çöktüğü belirlendi.

İki Saat Oynanmazsa Oyun Kayboluyor İddiası

Epic Games tarafından sunulan oyun hakkında oyuncular tarafından yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. Oyunun kütüphaneye indirildikten sonra kullanılması bekleniyor. Bu durumda iki saat içerisinde oynanmaya başlanmadığı takdirde kütüphaneden kaldırılıp kaldırılmayacağı merak konusu oldu.

Oyunun ücretsiz olarak sunulması oyuncular arasında bazı kafa karıştıran soruların oluşmasına neden oldu. Epic Games’in sık kullanılanlar sekmesi içerisinde oyunun indirildikten sonra süresiz olarak kütüphanede kalabileceği ifade ediliyor. Oyuncunun herhangi bir müdahalede bulunmaması halinde oyunun kaybolması söz konusu değildir. Peki bu iddialar nasıl çıktı?

Bu iddiaların sayfada bulunan 2 saat ibaresinin yanlış anlaşılmasından kaynaklandığı belirtildi. Oyunun iki saatten az çalışması durumunda 14 günlük süreç içerisinde herhangi bir neden söylenmesine gerek kalmadan iade edilebileceği ifade edildi. Bu durum tamamen para iadesi ile ilgili bir durum.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı