Oyun

Valorant’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Summger Game Fest etkinliğinin bir parçası olan Riot Games canlı yayınında yetkililer, şirketin sevilen FPS oyunu Valorant’ın çıkış tarihini resmen duyurdu. Daha önceleri beta sürecinden alınan verime göre çıkış tarihi belirleyeceklerini söyleyen Valorant yetkilieri, oyuncuları çok fazla bekletmeyecek.

Valorant’ın kapalı beta sürecinin büyük bir başarıya ulaştığını söylesek yanlış olmaz çünkü oyun çok kısa sürede yayın platformlarının en çok izlenen oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Tabii bu izlenme sayısında şüphesiz beta keyi düşürmenin de etkisi yok değildi. Oyun her ne kadar kıs sürede popüler olsa da kapalı betaya çok fazla oyuncu katılamamış ve Valorant kitlesinin büyük çoğunu oyunu oynamak yerine izlemek zorunda kalmıştı. Ancak bu durum çok yakında değişecek çünkü Riot Games resmi olarak Valorant’ın çıkış tarihini duyurdu ve oyunun çıkmasına aşağı yukarı iki hafta var.

Valorant’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yaz ayları boyunca devam edecek olan Summer Game Fest etkinlikleri sırasında gerçekleştirdikleri bir canlı yayın sırasında Riot Games yetkilileri, Valorant’ın 2 Haziran tarihinde resmi olarak çıkış yapacağını söyledi. Oyunu oynayamayan tüm oyuncular en nihayetinde 2 Hazinra tarihinde Valorant’ı PC üzerinden tamamen ücretsiz şekilde oynayabilecek. Oyunu halihazırda oynayan oyuncular ise 2 Haziran tarihinde aynı hesap üzerinden oyunu oynamaya devam edecek. Ayrıca oyunun çıkışıyla birlikte yeni bir harita, yeni bir Ajan ve yeni bir oyun modu da oyuna eklenecek.

Oyunun çıkışıyla birlikte gelecek içerikler hakkında Riot Games yetkilileri herhangi bir detay vermedi. Fakat oyuna eklenecek yeni oyun modunun Team Deathmatch olmayacağı açıklandı. Yeni oyun modunun bir daha süren bir mod olacağı ve ana oyun moduna oranla biraz daha az strestli olacağını vurgulandı. Ayrıca Riot Games bu yeni modu kapalı beta sürecinde test edemediği için, ana oyun ile birlikte ıkış yaptığında bu mod Beta etiketiyle çıkış yapacak. O yüzden gelecek olan güncellemelerle bu moda eklemeler ve düzeltmeler geleceği düşünülüyor. Oyuna eklenecek bir diğer içerik ise yeni ajan ile harita fakat Riot Games bunlar hakkında da bir açıklama yaptı. Oyunun çıkışına az bir süre bu içeriklerin de tanıtılacağı düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı