Oyun

Valve, Left 4 Dead 3 İçin Açıklama Yayınladı

Son zamanların en çok kazanan oyun yapımcı firması Valve, özellikle Steam sayesinde kasasını bir hayli dolduruyor. Hal böyle olunca oyun geliştirmeye pek ihtiyaç duymadan Valve, tüm dikkatini Steam’e veriyor. Ama gel gör ki Half-Life serisi olsun, Left 4 Dead serisi olsun, hayranlar tarafından merakla bekleniyor. Öyle ki hayranlar ufacık bir kod satırından dahi teoriler üretiyor, iddialar ortaya atıyorlar. 

Left 4 Dead 3 geliyor mu?

O iddialardan birisi de Valve’nin Left 4 Dead 3 içindi. İddiaya göre serinin yeni oyunu şu anda geliştiriliyordu. Ama Valve resmi bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı. Zira şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Left 4 Dead 3 için hiçbir girişim dahi yapılmamış. Henüz serinin yeni oyunu için planları olmadığını belirten Valve sözcüsü, sadece Left 4 Dead 2 için bir VR oyunu geliştirdiklerini ama bunu bile yayınlayıp yayınlamayacaklarını bilmediklerini söyledi. 

Serinin hayranlarını üzen bu açıklamadan sonra hayranlar Valve’ı adeta mail bombardımanına tuttular. Valve bu kararından vazgeçip serinin yeni oyununu geliştirecek mi bilinmez ama şu bir gerçek ki serinin yeni oyunu yakın zamanda gelmeyecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı