Oyun

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 PS5’e Geliyor

Inside Xbox etkinliği sırasında Xbox Series X’e geleceği kesinleşene Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin PS5 sürümünden yeni haberler geldi. Yayıncı Paradox Interactive, oyunun yeni nesilde sadece Xbox Series X’e değil, PS5’e de geleceğinin müjdesini verdi.

Bir kesim oyuncunun merakla beklediği yeni Vampire oyunu Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, geçtiğimiz günlerde Xbox Series X için düzenlenen etkinlik sırasında yeni nesil Xbox konsolunda yer alacağı duyurulmuştu. Xbox için düzenlenen etkinlik sırasında merakla beklenen vampir temalı rol yapma oyununun PS5 sürümü hakkında bir bilgi, haliyle, verilmemişti. Fakat bugün yayıncı Paradox Interactive’ın resmi YouTube kanalından paylaşılan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 fragmanının en sonundaki PS5 ibaresinin yer almasıyla yeni oyunun Sony’nin yeni nesil konsoluna da geleceği onaylanmıştı. Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yayınlanan fragman aslında yeni değil, Xbox Series X etkinliği sırasında duyurulan videonun aynısı. Sadece videonun sonunda yer alan platform ibareleri güncellenmiş. Oynanış görüntüsü olarak pek fazla görüntü ile çıkmasa da atmosfer olarak bizleri Vampire markasına yakışan bir oyun bekliyor gibi gözüküyor. Bilmeyenler için tekrar hatırlatmak gerekirse Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Seattle’da geçecek ve oyuncular geceleri vampir olarak şehri istedikleri şekilde keşfedebilecekler. Oynanış olarak da çeşitli bir yelpaze sunması beklenen oyun hem serinin eski hayranlarını yeniden Vampire ile buluşturacak hem de yeni oyuncuları seriyle tanıştıracak.

Xbox etkinliği sırasında oyunun duyurulmasından sonra bazı oyuncular Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin tamamen olmasa da bir süre Xbox Series X’e özel olacağını söylemişti. Diğer bir kesim oyuncular ise Xbox etkinliği olduğu için PS5 hakkında herhangi bir bilgi verilmediğini öne sürmüştü ki haklı da çıktılar. Normalde bu senenin ilk çeyreğinde piyasaya çıkması planlanan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 geliştiricisi tarafından daha fazla zamana ihtiyaçları olduğu için ertelenmiş ve herhangi bir yeni çıkış tarihi verilmemişti. Fakat oyunun bu sene içerisinde önce PC, PS4 ve Xbox One’a, ardından da PS5 ve Xbox Series X’e çıkış yapması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı