Oyun

Warner Bros’un Duyuracağı Oyunlar Sızdırılmış Olabilir

Warner Bros’un normalde E3’de duyurmayı planladığı Batman, Mortal Kombat 11, Injustice 3 ve Hitman 3 oyunlarına dair yeni bir sızıntı geldi. Paylaşılan bilgiler oyunlar hakkında bazı detaylı bilgileri gün yüzüne çıkarırken oyunların çıkış tarihini de işaret etti.

Hem ülkemizde hem de Avrupa’nın birçok kesiminde kontrol altına alınmış olsa da hala daha etkisi devam eden COVID-19 olarak bilinen korona virüsü, oyun sektörünü oldukça ağır yaralamıştı. Tarihinde ilk defa E3’ün iptaline sebep olan virüs, birçok şirketi evden çalışmaya ve planlanana duyuruları gerçekleştirmek için alternatifler aramaya itmişti. Bu şirketlerden biri Warner Bros’du. Geçtiğimiz günlerde de yeni Batman ve Harry Potter oyunları sızıntısıyla gündeme gelen şirket, bu sefer daha detaylı sızıntılarla gündeme gelmeyi başardı. 4chan forumlarda isimsiz bir kullanıcının paylaştığı bilgilere geçmeden önce tüm bunların birer söylenti olduğunu ve resmi bili olmadığını hatırlatalım.

Yeni Batman ve Injustice oyunları geliyor

Sık sık sızıntılarla gündeme gelen 4chan’deki yeni sızıntının öne çıkan ilk oyunu yeni Batman oyunu. 2020’nin sonbahar ayında çıkacağı belirtilen yeni Batman oyunu seriye soft bir reboot atacak, önceki oyunların hikayesini yaşanmamış sayıp Arkham adını kullanmayacak. Arkham Origins’deki Batman’i seslendiren Roger Craig Smith ve Joker’i seslendiren Troy Baker rollerine geri dönecek. Batman Arkham Kngiht’daki oynanış unsurları ve mekanikler yeni oyunda yer alacak. Batman dışında Robin, Nightwing ve Batgirl oynanabilir olacak. Bugüne kadarki en büyük Gotham şehri bu oyunda olacak ve Batmobile oyunda yer alacak fakat araçla savaşa girilmeyecek. Joker dışında Harley Quinn, Court of Owls, Ra’s al Ghul, Penguin, Riddler, Dollmaker, Clock King ve Black Mask kötü karakterler olarak oyunda yer alacak.

Warner Bros’un Duyuracağı Oyunlar Sızdırılmış Olabilir
Injustice 2

Bir diğer sızıntı ise Injustice 3’den. Üçlemenin son oyunu olacak oyunun iki farklı hikaye modu bulunacak ve hikayenin baş kötüsü Nekron olacak. Nether-Realm oyunu ilk olarak yeni nesil konsollara 2022 senesinde çıkartacak. Yeni oyunla birlikte karakter geliştirme yuvaları 5’e çıkartılacak. John Constantine, Huntress, Penguin, Etrigan, Killer Croc, Zatanna, Doctor Manhattan ve Keanu Reeves’in yüzünü vereceği Neo oynanabilir olarak oyunda yer alacak. Infinite Crisis adında ise bir turnava modu oyunda yer alacak.

Yeni Hitman ve Mortal Kombat oyunları da duyurulacak

Reboot edilmiş Hitman serisinin son oyunu Hitman 3 olacak. Deluxe ve Upgrade Edition ile çıkış yapacak olan oyunun paketleri içerisinde ilk iki oyunun hem kendini hem de ek paketlerini tam 29 mekana erişim imkanı sunacak. Hitman 3’de yer alacak 3 görev ise coop olacak. Oyunun 2020 Aralık ayında çıkacak.

Warner Bros’un Duyuracağı Oyunlar Sızdırılmış Olabilir
Mortal Kombat 11

Sızıntının son oyunun ise Mortal Kombat 11 Aftermath. Oyun 2020 yazında çıkış yapacak. Oyunun yenilenmiş sürümü halinde çıkacak olan oyun halihazırda MK11 sahiplerine Upgrade Edition başlığı altında satışa sunulacak. 2 yıl boyunca 2 yeni karakter paketi, 6 yeni arena ve 3 yeni hikaye bölümü yayınlanacak. Ek paketlerle birlikte 40’dan fazla karakter yer alacak. Bu karakterlerden bazıları akeda, Reiko, Quan Chi, Fujin ve Ash Williams / Bruce Campbell. Oyunun çıkış tarihi COVID-19 salgınına bağlı olarak ertelenebilir.

Sözlerimizi bitirmeden önce tüm bunların söylenti olduğunu yeniden hatırlatalım. Bakalım Warner Bros resmi duyuruları hangi tarihte yapacak hep birlikte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı