Oyun

Watch Dogs 2 Oyununun Ücretsiz Olmasının Ardından Ubisoft Yoğunluktan Çöktü!

Son zamanlarda oyun severler tarafından büyük bir merakla ve heyecanla beklenen Watch Dogs 2 oyunu hakkında çeşitli açıklamalar yapılıyor ve oyun hakkında pek çok yorum sıralanıyordu. Oyun severlerin merak ettiği bu oyun sonrasında oyunun ücretsiz olarak açıklanması büyük bir heyecana neden oldu. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaların ardından pek çok kişi oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için adeta akın etti ve bunun ardından bir çöküş yaşandı.

Oyuncular kütüphanelerine merak edilen oyunu eklemek için harekete geçtiler ancak beklenenden fazla kişinin sunucuya erişmek istemesi üzerine uPlay hizmetlerine şimdilerde giriş yapılamıyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde en kısa sürede almak isteyenlerin yoğun ilgisi bu kesintinin yaşanmasına neden oldu.

Uygulama Çöktü!

Oyuna sahip olmak ya da çeşitli amaçlar ile sisteme giriş yapmak isteyen kişilerin ekranlarına bir uyarı düşüyor. Bu uyarı sonucunda Ubisoft sunucularının kısa bir süre için meşgul olduğu ifade ediliyor. Böyle bir uyarı yapılmasına karşılık uzun süredir sunuculara pek çok kişinin erişim sağlayamadığı belirlendi. Bu durum kısa süre içerisinde sosyal medyada da tartışmalara neden oldu.

Tanıtım yayınında yapılan ücretsiz Watch Dogs 2 oyun açıklamasının ardından canlı yayına katılan pek çok kişi bu merak edilen oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmuş oldu. Oyunu ücretsiz bir şekilde edinmek isteyenler için sitede büyük bir yoğunluğun yaşandığı belirlendi. Bu erişim sıkıntısının dünya genelinde yaşandığı belirtildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı