Oyun

World of Warcraft Shadowlands’ın Yeni Bilgileri Yolda

World of Warcraft oyuncularının merakla beklediği yeni genişleme paketi hakkında yeni bilgilerin yolda olduğu söylendi. Blizzard, World of Warcraft Shadowlands’ın içeriklerinin açıklanacağı ve yeni detayların paylaşılacağı bir can yayın etkinliğinin Haziran ayında gerçekleşeceğini duyurdu.

World of Warcraft oyuncuları klasik oyunda Raid Bosslarının peşinde koşup grup halinde onları kesmeye veya son çıkan Battle for Azeroth genişleme paketinde sahip oldukları Legendary Cloack’larını geliştirmeye devam etse de çoğunun gözü kulağı World of Warcraft’ın bir sonraki genişleme paketi olan Shadowlands hakkında gelecek resmi bilgilerdeydi. 2019 senesinde büyük bir sinematik fragman yayınlandıktan sonra adete sessizliğe bürünen World of Warcraft Shadowlands ek paketi, birçok oyuncuyu merakta ve bekleyişte bırakmıştı. Ancak Blizzard cephesinden son güncellemeye bakılırsa bu bekleyiş yakın zaman içinde son bulacak.

World of Warcraft Shadowlands'ın Yeni Bilgileri Yolda

Az önce yukarıda belirttiğimiz gibi World of Warcraft Shadowlands duyuru sinematiğinden sonra bir sessizliğe bürünmüş, genişleme paketi hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Oyuna yeni başlamış oyuncular için bu bekleyiş şaşırtıcı olsa da oyunu yıllardır oynayan kesim için pek de şaşırtıcı değildi çünkü Blizzard her zamanki gibi önce ek paketini duyurmuş ve ilerleyen zamanlarda detayların geleceğini söylemişti. Genişleme paketinin alpha sunucularında kayda değer bir ilerleme kaydedilmiş ve yeni paket hakkında detayları merak eden oyuncular o sunuculardan gelen raporlara didik didik etmişti. Ancak bu bilgilerin spoiler içerebileceğini bilen oyuncular Blizzard’dan gelecek olan duyuruyu bekleme kararı almıştı.

Neyse ki bekleyişe geçen oyuncuların daha fazla beklemesi gerekmiyor çünkü Blizzard yaptığı resmi açıklamada World of Warcraft Shadowlands hakkında yeni bilgilerin paylaşılacağı bir etkinliğin 9 Haziran tarihinde gerçekleştirileceği açıklandı. Genişleme paketi hakkında yeni detaylar paylaşılacak olan etkinlik sırasında World of Warcraft Shadowlands’ın çıkış tarihine dair açıklamalarda yapılacak. John Hight ve Ion Hazzikostas’un katılacağı canlı yayın etkinliği Warcraft’ın resmi Twitch kanalından ve World of Warcraft’ın YouTube kanalından yayınlanacak. Etkinlik 9 Haziran Salı günü TSİ 19:00’da başlayacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı