Oyun

Xbox Game Pass for PC’ye Yeni Oyunlar Eklendi

Microsoft’un son yıllarda ortaya çıkardığı en iyi işlerden biri olan abonelik bazlı oyun kütüphanesine dört yeni oyun eklendi. Her geçen gün genişleyen oyun listesi ve uygun fiyatı oyunculara güzel bir seçenek sunuyor.

Yeni eklenen oyunlardan en dikkat çekeni Yakuza 0. Geleceği daha önce duyurulan Yakuza 0, oyuncuları 80’lerin Japonya’sına götürüyor. Senaryosu kısa olsa da içerisinde barındırdığı yapılacak tonla aktivite ve dövüş sistemi ile Yakuza 0, oyunsuz geçen şu dönemde sizi ekran başına kilitleyebilir.

Eklenen bir diğer oyun ise hayatımıza 1998 yılında girmiş olan, kıyamet sonrası dünyası ve rol yapma elementleri ile ön plana çıkan Wasteland’ın Remastered edilmiş hali. Kimi oyuncular tarafından oyun tarihinin en iyi RYO’larından biri sayılan Wasteland Remastered’ı nostalji yapmak için deneyebilirsiniz.

Xbox Game Pass for PC’ye Yeni Oyunlar Eklendi
Yakuza 0

Bir diğer oyunumuz ise geliştirici koltuğunda Lab Zero Games’in oturduğu Indivisible. 2D platform mekaniklerini sürükleyici hikaye ve heyecan verici çatışmalarla harmanlayan yapım, ortaya şans verilmesi gereken bir RYO çıkarmış. Listemizin son oyunu ise çoğu kişi tarafından geçmiş yılların sevilen oyunu Theme Hospital’ın ruhani devamı olarak nitelendirilen Two Point Hospital. A’dan Z’ye her şeyiyle hastane yönettiğimiz ve geliştiriciler arasında orijinal Theme Hospital geliştiricileri ve Total War serisinde görev almış insanlar bulunan oyun, tıpkı Wasteland Remastered gibi nostalji için bire bir.

Peki nedir bu Xbox Game Pass?

Bilmeyenler için Microsoft tabanlı Xbox Game Pass for PC’den kısaca bahsedecek olursak, tıpkı Netflix gibi aylık bir ücret karşılığında üyelik açıyor ve üyeliğiniz boyunca sistemde bulunan Gears 5, The Outer Worlds, Metro Exodus, Halo ve daha birçok kaliteli oyunu bilgisayarınıza indirip oynama imkanınız oluyor. Şu anda ilk aya özel 5,90 TL olan ve daha sonraki aylar için 29,00 TL ödeyerek bu sisteme abone olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı