Oyun

Xbox Game Pass Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi

Microsoft Xbox Game Pass kütüphanesine yeni oyunlar eklendi. İşte Game Pass abonelerinin ücretsiz olarak oynayabilecekleri yeni oyunlar. 

Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox oyun konsolunun sevilen abonelik servisi Xbox Game Pass servisi Xbox kullanıcıların sevdiği servislerden birisi. Kullanıcıların aylık belli bir ücret karşılığında Xbox Game Pass kütüphanesinde bulunan tüm oyunlar kullanıcılar tarafından oynanabiliyor. Microsoft’un Xbox Game Pass servisi daha sonrasında EA tarafından da benimsendi. Şimdilik henüz belli olmasa da Sony’nin de benzer bir servis üzerinde çalıştığı biliniyor. 

Xbox Game Pass Servisine Eklenen Yeni Oyunlar

Microsoft, Game Pass servisine yeni oyunlar eklendi. Xbox One servisi üzerinden abone olan kullanıcılar Darksiders 3, Munchkin Quacked Quest, Life is Strange 2 Episode 4 ve Vambrace Cold Soul oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilecekler. 

Microsoft’un kısa bir süre önce Windows platformuna da gelen Windows Game Pass servisinde ise Red Strings Club, Darksiders 3, Vambrace Cold Soul, Subnautica ve Munchkin Quacked Quest oyunlarına ücretsiz olarak erişebilecekler. Microsoft’un Game Pass servislerine ilerleyen günlerde yeni oyunların eklenmesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı