Oyun

Xbox Game Pass’e Yeni Oyunlar Eklendi

Microsoft’un geride bıraktığımız yıllarda imza attığı en iyi işlerden biri olan abonelik bazlı oyun kütüphanesine üç yeni oyun eklendi. Her geçen gün genişleyen oyun kütüphanesi ve uygun fiyatı ile Xbox Game Pass oyunculara güzel bir seçenek sunmaya devam ediyor.

Microsoft’un hem konsol cephesinde hem de PC cephesinde oyuncularla buluşturduğu Netflix-vari ücretli abonelik oyun sistemi sayesinde birçok oyuncu aylık verdikleri çok düşük bir ücret karşılığında birçok oyun oynama şansına sahip oluyor. Her ay sisteme büyük/küçük çapta çeşitli oyunlar ekleyen Microsoft, en son Red Dead Redemption 2 ile kullanıcılarını sevindirirken, bu ay eklediği diğer oyunları da açıklayarak kütüphanesini genişletmeye kararlı olduğunu bir kez daha oyunculara kanıtlamış oldu.

Xbox Game Pass’e üç yeni oyun eklendi

Abonelik sisteminin konsol tarafına Red Dead Redemption 2 eklendiğini zaten söylemiştik. Bu ay hem konsola hem de PC’ye eklenen diğer üç oyun arasında ise en çok dikkat çeken yapım ise Streets of Rage 4. 90’lı yıllardan aşina olduğumuz ve önümüze geleni patakladığımız Streets of Rage serisinin en yeni oyunu olan Streets of Rage 4 30 Nisan çıkış yaptı ve çıkışıyla birlikte Game Pass’e eklendi. Hem oyuncular hem de eleştirmenlerden olumlu notlar almış oyun nostalji yapmak isteyenler için güzel bir deneyim sunuyor.

Xbox Game Pass'e Yeni Oyunlar Eklendi
Streets of Rage 4

Sisteme eklenen diğer bir oyun ise yeni sayılabiliecek bir yapım olan Levelhead. 18 Nisan’da çıkış yapan oyun platformlar oluşturabiliyor veya oyunun sahip olduğu 90’dan fazla zorlayıcı platformu geçmeye çalışıyorsunuz. Sisteme bu ay eklenen üçüncü ve son oyun ise HyperDot. İlginç bir yapıya sahip olan oyunda bir halkayı kontrol ediyor ve diğer geometrik şekilli düşmanların bize çarpmasına müsaade etmemeye çalışıyoruz.

Xbox Games Pass’in aylık ücreti ne kadar?

Bilmeyenler için Microsoft’un Xbox Game Pass sisteminden kısaca bahsedecek olursak, tıpkı Netflix gibi aylık bir ücret vererek üye oluyorsunuz ve üyeliğiniz süresince kütüphnede bulunan Gears 5, The Outer Worlds, Metro Exodus, Halo, Forza Horizon 4 ve daha birçok kaliteli oyunu bilgisayarınıza indirip oynama imkanınız oluyor. Şu anda ilk aya özel 5,90 TL olan ve daha sonraki aylar için 29,00 TL ödeyerek bu sisteme abone olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı