Oyun

Xbox Games Pass’e Bazı Oyunlar Veda Ediyor

Microsoft’un abonelik bazı oyun hizmeti olan Xbox Game Pass’dan Prey kaldırıp, Nier: Automata ekleniyor. Prey ile birlikte sistemden dört oyun daha kaldırılıyor.

Microsoft’un hem konsol hem PC cephesinde hizmete soktuğu Netflix-vari ücretli abonelik oyun sistemi sayesinde birçok oyuncu aylık düşük miktarda verdikleri ücret karşılığında birçok oyun oynama şansına sahip oluyor. Her ay sisteme büyük/küçük çapta çeşitli oyunlar ekleyen Microsof, bu ay sisteminden bazı oyunların kalkacağının haberini verip oyuncuları üzse de sisteme eklenecek yeni oyunların da haberini verdi.

Beş oyun Xbox Game Pass’den kaldırıp yeni bir oyun ekleniyor

Microsoft, her ayın başında sistemden hangi oyunların kalkıp hangi oyunların ekleneceğini açıklayarak oyuncuları bilgilendiriyor. Geride bıraktığımız ayda sistemden Deus Ex: Mankind Divided ve Shenmue I & II kaldırdıklarını açıklayan teknoloji şirketi, Prey, Samurai Shodown 2, MX vs. ATV Reflex, The Book of Unwritten Tales 2, Guacamelee! Super Turbo Championship Edition’ın bu ay Xbox Game Pass for PC’ye veda edecek olan oyunlar olduğunu açıkladı. Listenin en çok öne çıkan oyunu şüphesiz Dishonored oyunlarıyla tanınan Prey olurken, bu oyunların ne zaman kaldırılacağı ise açıklanmadı.

Xbox Games Pass'e Bazı Oyunlar Veda Ediyor
NieR: Automata

Kaldırılan oyunlar açıklandıktan sonra Microsoft bu ay abonelik bazlı sistemin kütüphanesine hangi oyunların geleceğini de açıkladı. Geride bıraktığımız ay sistemine Ori and the Will of the Wisps, Train Sim World, State of Decay 2 Juggernaut Edition, The Lord of the Rings: Adventure Card ve birkaç oyunu daha ekleyen Microsoft, NieR: Automata: The ‘Become As Gods’ Edition’ın sisteme ekleneceğinin müjdesini verdi.

Xbox Games Pass’in aylık ücreti ne kadar?

Bilmeyenler için Microsoft tabanlı Xbox Game Pass for PC’den kısaca bahsedecek olursak, tıpkı Netflix gibi aylık bir ücret karşılığında üyelik açıyor ve üyeliğiniz boyunca sistemde bulunan Gears 5, The Outer Worlds, Metro Exodus, Halo, Ori and the Will of the Wisps, State of Decay 2 Juggernaut Edition ve daha birçok kaliteli oyunu bilgisayarınıza indirip oynama imkanınız oluyor. Şu anda ilk aya özel 5,90 TL olan ve daha sonraki aylar için 29,00 TL ödeyerek bu sisteme abone olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı