Oyun

Xbox Live Gold Mayıs 2020 Oyunları Açıklandı

Microsoft, Mayıs ayında Xbox Live Gold abonelerine verilecek olan dört adet Games With Gold oyunlarını açıkladı. Her zamanki gibi iki adet Xbox One, iki adet Xbox 360 oyunu verecek sistem bu ay da oyuncularını farklı maceralara götürecek.

Xbox Live Gold aboneleri her ay dört adet ücretsiz oyuna sahip oluyor. Bu ay kullanıcılarına Project Cars 2, Knights of Pen and Paper Bundle, Toy Box Turbos ve Fable: Anniversary oyunlarını veren Microsoft, Games With Gold ile Mayıs ayında oyunculara verilecek oyuncuları resmi bir şekilde duyurdu.

Xbox Live Gold Mayıs oyunları duyuruldu

Microsoft, Xbox’ın resmi YouTube hesabından paylaştığı video ile bu ay Xbox Live Gold abonelerine V-Rally 4, Warhammer 4,000: Inquisitor – Martyr, Sensible World of Soccer ve Overlord 2 oyunlarını ücretsiz vereceğini duyurdu. Bu oyunlardan V-Rally 4 bütün ay boyunca indirmeye açık olacakken, Sensible World of Soccer 1-15 Mayıs ve Overlord 2 16-31 Mayıs tarihleri arasında abonelerin erişiminde olacak. Warhammer 4,000: Inquisitor – Martyr ise 16 Mayıs tarihinde indirmeye açılacak ve diğer oyunların aksine 15 Haziran tarihine kadar abonelerin erişiminde olacak.

Microsoft’un bu ay verdiği oyunlar, son gelen PS Plus sızıntıları da hesaba katıldığında, Xbox oyuncularını memnun etmemiş olacak ki duyuru videosu 5,1 bin dislike almış durumda. Ayrıca oyuncular memnuniyetsizliklerini belli etmek için sadece videoyu beğenmemekle kalmamış ve yorumlarda da belli etmişler. Çoğu Xbox Live Gold abonesi verilen oyunların eski olduğunu ve neredeyse kimsenin oynamayacağını belirtmiş.

Xbox Live Gold fiyatları ne kadar?

Bu oyunları oynamak için Xbox Live Gold aboneliğiniz olduğunu hatırlatalım. Aylık abonelik sistemi ile çalışan Xbox Live Gold sahibi değilseniz, 29,99 TL vererek 1 Ay, 74,99 TL vererek 3 Ay veya 179,99 TL vererek siz de Xbox Live Gold abonesi olarak hem her ay ücretsiz oyunlara sahip olabilir, hem de Microsoft’un abonelere özel yaptığı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca her ayın belli başlı dönemlerinde Microsoft’un bazı oyunları süreli bir şekilde ücretsiz oynama şansı verdiğini de hatırlatalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı