Oyun

Xbox One İçin Yeni Oyunlar Yolda

Microsoft’un oyun konsolu Xbox One için yeni oyunlar yolda. İşte Xbox One için gelecek olan yeni oyunlar ve çok daha fazlası. 

Xbox Game Studios’un başındaki ism olan Matt Booty yaptığı açıklamada Xbox One için yeni oyunların yolda olduğunu açıkladı. Microsoft’un 2019 yılında Xbox için duyurmadığı pek ok oyunun olduğunu belirten Booty’nin bu açıklamasından Microsoft’un Xbox oyun konsolu için daha fazla yeni oyunlar geliştirdiğini ancak bu oyunları Xbox One ve yeni Xbox için sakladığı anlaşılıyor. 

Microsoft Özel Oyunlara Ağırlık Verecek!

2020 yılı yaklaşırken, konsol dünyası için yeni bir sayfa açılıyor. Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunu 2020 yılı sonunda tanıtacağını açıklamasının ardından, Microsoft’un da yeni oyun konsolu Xbox Scarlett’in 2020 yılı sonunda tanıtılacağı düşünülüyor. Yeni Xbox oyun konsolunun tanıtımına az bir süre kala, Xbox Oyun Stüdyoları yeni Xbox oyun konsolu için yeni oyunlar hazırlamaya başladı. Xbox Oyun Stüdyoları’nın başındaki isim olan Matt Booty yaptığı açıklamada, oyunların üretime sunulması için çok fazla enerji harcandığını belirterek, Xbox’ın tüm stüdyolarının bir sonraki projeleri üzerinde çalışma fırsatı yarattıklarını dile getirdi. Booty açıklamasının devamında, Xbox stüdyolarının eksik projelerinin olduğunu ve Microsoft’un bu yeni projelerini duyurmadığını açıkladı. 

Booty ayrıca Microsoft Xbox için 2019 yılın sonuna kadar birkaç yeni oyunun daha tanıtılacağını ve 2020 yılında çıkacak olan Xbox Scarlett için pek çok yeni oyunun yolda olduğunu açıkladı. Bilindiği gibi Microsoft Xbox One oyun konsolu için çok fazla özel oyun sunmamıştı. Xbox Scarlett için ise bu durumun değişmesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı