Oyun

Xbox Projects Scarlett Tanıtıldı

Xbox Projects Scarlett Tanıtıldı

Dünya devi Microsoft’un 2019’un sonuna doğru çıkartacağı yeni oyun konsolu Xbox Projects Scarlett, E3 2019 fuarında resmen tanıtıldı. Bu fuarda Xbox Projects Scarlett tanıtılarak akıllardaki tüm soru işaretleri de giderilmiş oldu. Uzun zamandır bu anı bekleyen Xbox tutkunları nihayet tüm bilgilere sahip oldu. Xbox Projects Scarlett modeli, Xbox One X modelinden tam 4 kat daha hızlı olacak.

Xbox Projects Scarlett özellikleri

Bilindiği üzere Xbox One X piyasaya sürüldüğünde bir hayli ses getirmişti. 4K oyun oynamaya imkan tanıyan One X’den sonra çıkacak olan Projects Scarlett ise dört kat daha hızlı olacak. Üstelik One X modeline göre çok daha fonksiyonlu ve güçlü olacak. Xbox Projects Scarlett olarak kullanıcılara ve kamuoyuna duyurulan bu oyun konsolunun ismi henüz koyulmuş değil.

Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre Xbox Projects Scarlett oyun konsolu AMD işlemcisine sahip ve 6 GB RAM’e sahip olacak. Üstelik yeni nesil üretilen SSD’lerde bu konsolda kullanılacak. Yeni oyun konsoluyla 120 FPS’e kadar istediğiniz her oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı