Oyun

Yeni Batman Oyunu Bekleyenlerin Sabırlı Olması Lazım

Son günlerde Batman Arkham hayranlarının her yerde yeni Batman oyunu duyurusu görmek istedikleri arzusuna geliştiricilerden cevap geldi. Warner Bros. Montreal paylaştığı tweet ile yeni oyun görmek isteyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratarak, sabırlı olmalarını ve yeni oyundan önce stüdyoları hakkında duyuru yapacaklarını söyledi.

Warner Bros Montreal, geçtiğimiz aylarda resmi Twitter hesabından paylaşıldığı gizemli logolar eşliğiyle Baykuşlar Divanı’na odaklanacak olan yeni Batman oyununa atıfta bulunmuştu ve o günden beri serinin koyu hayranları mümkün olan her yerden şirkete sesini duyurmaya çalışarak yeni oyun hakkında resmi duyuruyu gerçekleştirmelerini istemişti. Süper kahraman oyunlarına yeni bir boyut kazandıran ve son olarak Batman: Arkham Knight ile 2015 senesinde karşımıza çıkan serinin yeniden oyun dünyasına dönmesine isteyen oyuncu sayısı bir hayli fazla. Hatta öyle ki Summer Game Fest duyurulduğundan beri alakalı/alakasız Batman hayranları etkinlikle ilgili her yerde Batman oyunu istediklerini getirmişti. Hatta geçtiğimiz günlerde sürpriz bir oyun duyurusu yapılacak denildiğinde etkinliğin baş mimarı duyurulacak oyunun Batman oyunu olmadığını açıklama gereksinimi duymuştu.

Yeni Batman Oyunu Bekleyenlerin Sabırlı Olması Lazım
Batman Arkham Origins

Batman hayranlarının heyecanına tepkisiz kalmayan yeni oyunun geliştiricisi Warner Bros Montreal, önümüzdeki günlerde yeni Batman oyununun duyurusunu bekleyen oyunculara kötü haber verdi. Şirket resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bir sonraki projemiz için duyduğunuz coşku için çok teşekkür ederiz. Şu anda kanalımız stüdyomuzu tanıtacak: Kim olduğumuzu ve neden oyun geliştirmeyi sevdiğimizi anlatacağız! Beklemede kalın!” ifadelerini kullandı. Yapılan bu açıklama sonrası serinin hayranları oldukça hayal kırıklığına uğrasa da yapılan açıklamaya bakılırsa WB Montreal’in yeni oyunu duyurmadan önce biraz daha zamana ihtiyacı var gibi gözüküyor.

Bu açıklama her ne kadar biraz hayal kırıklığı gibi olsa da oyuncular ortaya çıkacak oyundan memnun olacak gibi duruyor. Takip edenlerin hatırlayacağı üzere oyuna dair ilk söylentilerde Bruce Wayne’in oğlu Damien’ın Batman kostümünü giyeceği ortaya atılmış fakat daha sonra bu fikrin iptal edilerek Arkham Origins’e bir devam oyunu veya soft reboot atıldığı söylenmişti. Yakın zaman içinde duyurusu gelecek Batman oyunu hakkında ortak görüş ise Batman evreninin sevilen hikayesi Baykuşlar Divanının oyunlara taşınabilecek olma ihtimali.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı