Oyun

Yeni Batman Oyunu Yakında Duyurulabilir

Daha önce söylentileri çıkan Batman oyununu kaderi korona virüsü yüzünden etkilenmiş olsa bile yeni oyun çok yakın zamanda duyurulabilir. Batman Arkham Knight sonrası bitmek bilmeyen Batman söylentilerine bir yenisi eklenerek, E3 2020’de duyurulması planlanan oyunun yakın zaman içinde gün yüzüne çıkabileceği söylendi.

Korona virüsün oyun dünyasını çok ağır bir şekilde yaraladığını ve sektörün önümüzdeki bir ay içinde nasıl bir hal alacağını bilmemek gerçekten üzücü bir durum. Birçok büyük oyun etkinliğinin ertelenmesiyle başlayan korona virüs etkileri şirketleri eve kapatmış ve son olarak ne yazık ki The Last of Us 2’yi süresiz bir şekilde erteletmişti. Uzun zamandır beklenen birçok yeni oyunun duyurulacağı E3 2020’nin iptal edilmesi ise belki de virüsün en büyük etkilerinden biriydi. Duyurulması planlanan oyunlardan biri ise yeni Batman oyunuydu.

Yeni Batman Oyunda Yakında Duyurulabilir

Batman Arkham Knight çıktıktan ve oyuncular oyunu tükettikten sonra yeni Batman oyununa dair söylentiler çıkmış ve yaklaşık beş senedir de oyun bir şekilde gündeme gelmeyi başarmıştı. Son olarak E3 2020’nin iptaliyle gündeme gelen oyun hakkında ortaya oyuncuları heyecanlandıran bir iddia atılmıştı. Gelen bilgilere göre Warner Bros E3 2020’de yeni Batman oyunu, yeni bir Harry Potter oyunu ve Rocksteady’nin yeni oyununu duyuracaktı. E3 2020’nin iptali bu oyunları bekleyenleri üzse de umut verici yeni gelişmeler yolda olabilir.

Batman’in yeni oyunu yakın zaman içinde duyurulacak

MrBlum2020 isimli Reddit kullanıcısına göre E3 iptal olsa da yeni Batman oyununa dair duyuruyu Haziran ayında veya daha erken bir zaman içinde duyabiliriz. Korona virüsü her ne kadar oyun dünyasında bazı ertelenmelere sebep olsa da Warner Bros’un Batman oyunu konusunda inat etmesi iyiyi işaret olabilir. MrBlum2020, Warner Bros’un imzaladığı sözleşme gereği oyunu Haziran ayına kadar duyurması gerektiğini söyleyerek birçok oyuncuya yeni oyunu yakın zaman içinde göreceklerinin sözünü verdi.

Yeni Batman Oyunda Yakında Duyurulabilir

E3’ün iptal edilmesinden sonra birçok şirketin duyurularını dijital ortamda yapma kararı aldıklarını ve Warner Bros’un da bu şirketler arasına katılabileceği durumu yeni Batman oyunu için umut vaat ediyor diyebiliriz. Hatta çoğu şirket gibi Warner Bros’da bu yolu seçerse Haziran ayını bile beklememize gerek kalmayabilir. Fakat yine de bunların söylentilerden ve tahminler olduğunu hatırlatarak zamanla ne ile karşılacağımızı hep birlikte görelim.

Yeni Batman oyunu henüz resmi olarak duyurulmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı