Oyun

Yeni Bir Marvel Oyunu Geliyor

Sony, Capcom ve CDPR gibi şirketlerin es geçtiği PAX East etkinliğinde yeni bir Marvel oyunu duyurulacak. Marvel Entertainment oyunun ne olduğunu duyurmasa da panel saati ve oyuna ait bir ipucu içeren fotoğraf paylaşmayı es geçmedi.

Tüm dünyaya korku salmayı başaran ve birçok farklı sektörü etkilemeye devam eden koronavirüsü sebebiyle bu yıl PAX East, Square Enix, PUBG Corp, Sony gibi büyük şirketleri kaybederek etkinlik adına büyük bir yara almıştı. İptal kararları üst üste gelirken adını tüm dünyaya gerek filmleri gerek çizgi romanları ile duyurmuş olan Marvel Entertainment’dan PAX East’e dair bir açıklama geldi.

Yeni Bir Marvel Oyunu Geliyor

Marvel ve Netmarble ortaklığı

Marvel resmi Twitter hsabını üzerinden Lineage 2 Revolution, Marvel: Future Fight ve The King of Fighters All Star gibi başarılı mobil oyunlara imza atan Güney Kore merkezli Netmarble’ı etiketleyerek yeni oyunlarının PAX East etkinliğinde duyurulacağının haberini verdi. Yüksek ihtimalle mobil oyun olacağını düşünülen ve 1 Mart günü gerçekleşecek olan etkinlikte duyurulacak olan oyun hakkında ise yukarıdaki fotoğraf paylaşıldı.

Yapısı itibariyle 2016 yılında vizyona girmiş olan ve yeni filminin de yolda olduğunu öğrendiğimiz Doctor Strange’i hatırlatan oyun hakkında kullanıcılar ikiye ayrılmış durumda. Bir kısım şirketin yeniden mobil oyunlara yöneldiğini düşünerek tepki gösterirken, diğer bir kısım ise oyun için oldukça heyecanlı gibi gözüküyor.

Bakalım bu duyurunun arkasından nasıl bir oyun çıkacak hep beraber göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Oyun bir Moba,bir süredir bazı ülkelerde test serverleri açılmış durumda pek başarılı bir görüntü sağlayamadı bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı