Oyun

Call of Duty Mobile Oyunundan Büyük Başarı

1 Ekim 2019 tarihi itibariyle Android ve iOS platformu için ücretsiz olarak indirmeye sunulan Call of Duty Mobile oyunu büyük başarıya imza attı. 

Activison ve Tencent ortaklığında 1 Ekim tarihinde Android ve iOS kullanıcılarına sunulan Call of Duty Mobile oyunu yeni başarıla imza atmaya devam ediyor. İlk haftasında 100 milyon indirme barajını geçen Call of Duty Mobile oyunu 1 ayda geliştiricisine kazandırdığı para ile bir rekora daha imza attı. 

Call of Duty Mobile Activision ve Tencent’in Yüzünü Güldürdü!

Sensor Tower tarafından gerçekleştirilen araştırmanın sonuçlarına göre Activision ve Tencent’in ortaklığıyla geliştirilen Call of Duty Mobile oyunu şimdiye kadar 148 milyon kez indirildi. Oyun en çok 23.6 milyon ile Kuzey Amerika’da indirilirken Hindistan’da ise 16.2 milyon kere indirildi. 

Battle Royale türü oyun olan Call of Duty Mobile oyunu ilk 7 gün içerisinde 100 milyon indirme barajını geçen ilk oyun oldu. Oyun geliştiricisine 53 milyon dolar kazandırdı. Call of Duty Mobile oyunun başarısı görünüşe göre bir süre daha devam edecek. Son olarak Call of Duty Mobile oyunun ücretsiz olarak Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı