Oyun

Yılbaşına Özel 59 TL’lik Oyun Epic Store’da Ücretsiz!

Epic Store ile ilgili pek çok çalışma yapılıyor ve Epic Store güncel olarak online oyunların satışını yapan bir site. Bu yüzden profesyonel şekilde ve ayrıntılar ve yenilikler için tek bir tıklama ön plana çıkarılıyor.

Epic Store tarafından ilgi çekici oyunlar için farklı yapımları ve yenilikleri için organize ediliyor. Bu yüzden farklı ve ayrıntılı bir çalışma ile ilgili seçimleri kendine has bir fırsat ile organize ediyor.

Shadow Tactics isimli oyun 1615 senesinde Japonya üzerinde geçiyor ve herkes için farklı bir çalışma yaratılıyor. Bu yüzden ayrıntılar ve beklentiler için kendine has bir yapıda çözüm üretiyor. Bu yüzden de ihtiyaçların tamamını kendine has bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapılacak olan çalışmalarda komplolar ve beklentiler ön plana çıkıyor. Bu yüzden isyanlara karşı güçlü bir çalışma yapmanız gerekebilir. Peki ama oyunun oynanışı nasıl?

Oyun ile ilgili olarak özellikle şu şekilde çıkıyor karşımıza;

  • Oyun türü: Gizlilik, Strateji, Taktik
  • Boyut: 13 GB
  • Steam değerlendirmesi: Son derece olumlu
  • Normal fiyatı: 59 TL
  • Ücretsiz kalma süresi: 28.12.2019 tarihinden itibaren 1 gün

Herkes için farklı ve uygun ödeme seçenekleri ile birlikte kullanılabilecek olan bu oyunu hemen indirebilir ve kendinize dair de bir çözüm ve fırsat yaratabilirsiniz. Ayrıntıları ve beklentileri tek bir tıklama ile indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı