Oyun

Yüksek Grafikli Oyunları Kaldıran Telefonlar

Oyun severler için teknolojinin gelişmesiyle birlikte, teknolojik aletler de oyuna yönelik olarak üretiliyor. Oyun bilgisayarları, oyuncu monitörleri, oyun telefonları, oyun severler için üretilip geliştirmeye devam ediliyor. Oyunların gelişimiyle beraber hayatımıza giren bu teknolojik cihazlarla oyun oynamak, kullanıcılarına büyük keyif veriyor. Yeni çıkan oyunları oynayanların, oyundan keyif alabilme durumunu kullandığı cihaz belirler. Bu yazımızda Oyunları kaldıran telefonlar konusunu ele alacağız.

Günümüzde ki en popüler oyunu telefona indirdiniz. Hevesle indirdiğiniz bu oyunu oymaya başladığınızda, telefonda donmalar, kasmalar mı yaşıyorsunuz. Bu demek oluyor ki telefonunuz yüksek içerikli oyunu kaldırmıyor. Bu durum sizi Oyunları kaldıran telefonlar hangisi arayışına itecektir.

Oyun Oynamak Telefonun Ömrünü Etkiler mi?

Akıllı telefonlarda iletişim, sosyal medya, tarayıcı üzerinden bilgi araştırma, oyun oynama gibi birçok farklı işlemleri aynı anda yapabiliyoruz. Özellikle oyun severlerin, çıkan oyunları telefona indirdiğini de düşünürsek. Bu işlemler telefonlara zarar verir mi? Oyunları kaldırır mı?

Yüksek performanslı oyunları, belirli özellikler taşımayan telefonlarda oynamak telefona ciddi anlamda zarar verir. Oyun oynamak işlemciyi yorarak telefonu ısıtmakta ve bataryanın da ömrünü kısaltmaktadır. Oyunları kaldıran telefonlar yazımızdan sonra bu konu da rahatça oyun oynayabileceğiniz bir telefona karar vermeniz kolaylaşmış olacak.

En İyi Oyun Performansı İçin Telefon Önerileri

Fortnite ve PUBG mobil gibi oyunların telefonda oynanmaya başlanmasıyla birlikte telefon arayışı başlamıştır. Bağımlılık yapan bu oyunlar her telefonda aynı keyfi sunmuyor. Oyunları kaldıran telefonlar yazımız sonrasında bu oyunları kasmadan yüksek kalitede oynayabileceksiniz

Oyunları kaldıran telefonlar tabi ki sadece oyun için en iyi performansı almakla kalmayıp, gelişmiş fonksiyonlarla da memnun edecek kadar iyi.

iPhone X ve iPhone 8 Plus; En iyi oyunları öncelikle App Store’ da bulma imkânımız var. App Store’ yi tercih eden geliştiriciler en yeni oyunları öncelikle buradan yayınlıyor.

Galaxy S9 ve S9 Plus; Bu telefonlar güçlü işlemcileri, 1440×2960 çözünürlüklü, 6,2 inç’ lik ekranlarıyla mükemmel oyun deneyimi sunmakta.

Sony Xperia XZ2, Razer Phone, LG V30 diğer oyun kaldıran telefonlar arasında yerini alıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı