Sinema

2019 Netflix Enleri Paylaşıldı

Popüler internet platformu Netflix, 2019 yılında en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı. İşte tüm Netflix kullanıcılarının 2019 yılında en çok izlediği film ve diziler. 

2019 yılı hiç şüphesiz internet platformlarının yılı oldu. Hali hazırda Netflix platformuna ek olarak, HBO Max, Peacock, Hulu, Amazon Prime Video, Apple TV+ ve Disney+ servisleri ile birlikte pazar genişlemeye başladı. 2020 yılında da yeni servislerin eklenmesi beklenen bu listede kullanıcılar pek çok farklı içeriğe ulaşma imkanı yakaladı. 

İnternet platformlarının öncüsü olan Netflix bir yandan dünya çapında yatırımlarına devam ederken bir yandan da kullanıcıların en çok izledikleri içerikleri paylaşmaya devam ediyor. İşte 2019 yılında Netflix kullanıcılarının en çok izledikleri yapımlar.

  1. Murder Mystery
  2. Stranger Things 3
  3. 6 Underground
  4. The Incredibles 2
  5. The Irishman
  6. The Witcher
  7. Triple Frontier
  8. Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
  9. The Umbrella Academy
  10. The Highwayman

Netflix Orijinal Yapımları Dikkat Çekiyor

Netflix, yukarıdaki yapımların ne kadar izlendiğini paylaşmadı. İzlenme sayılarını açıklamamakta kararlı olan Netflix’in filmler ve dizilerden aynı oranda gelir elde etmediğini belirtmekte yarar var. Listenin ilk sırasında ise açılış haftasında 30 milyon izlenmeye ulaşan ve Adam Sandler’ın başrolda bulunduğu Murder Mystery filmi bulunuyor. Listenin ikinci sırasında ise yaşlı genç pek çok kişinin severek izlediği yapımların başında gelen Stranger Things dizisinin 3. Sezonu yer alıyor. Listede en çok izlenen içerikleri Netflix orijinal içeriklerin olması da dikkat çeken bir diğer ayrıntı oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı