Sinema

7.Koğuştaki Mucize’ye Neymar’dan Övgü Dolu Mesaj !

7.Koğuştaki Mucize adlı filmde Aras Bulut İynemli başrolü doldurdu. 7.Koğuştaki Mucize filmine Brezilyalı futbolcu Neymar çok güzel bir yorumda bulundu. Neymar filmi izlerken gözyaşlarını tutamadığını belirtti.

Sosyal medya hesabından Aras Bulut İynemli ise ” Teşekkürler ! Hep sağlıklı ve sevgi dolu olmanı dilerim ” ifadelerini kullanarak Neymar’ı etiketledi.

7. Koğuştaki Mucize filmi Ekim 2019 yılında vizyona girdi ve uzun bir süre beğenilerek izlendi.

7. Koğuştaki Mucize’nin asıl konusu adalet aramaktır. 7 yaşındaki kız çocuğu ve 7 yaş zekasına sahip bir babanın adaletsizliğe uğramasını ve bunun sonucunda adalet arayışına girmelerini anlatmaktadır. 1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızı ölür . Küçük kızın ölümünden sorumlu olarak babaannesi ile birlikte yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo gösterilir oysa Memo sadece küçük kızı kurtarmaya çalışmıştır. Memo, hiçbir şekilde suçsuzluğunu kanıtlayamaz . Ölen kız sıkıyönetim komutanının kızı olduğu için Memo idam cezasına çarptırılır. Memo’nun tek isteği ayrı düştüğü kızı Ova’ya bir an önce kavuşmaktır.

Vizyona girdiği sırada izlenme rekorları kıran film ,dijital yayın platformu olan Netfix’ de de yayınlandıktan sonra küresel bir üne ulaştı. 7. Koğuştaki Mucize ABD, Fransa’da izlenme listelerinde birinci sıraya yerleşti.

Neymar 7. Koğuştaki Mucize filmini Instagram hesabında paylaşıp ” Çocuğu olanlar şu an ne düşündüğümü anlayabilir. Nasıl bir filmdi öyle. Çocuklar gibi ağladım ! ” ifadelerini kullandı. Aras Bulut İynemli’ de paylaşımı için Neymar’ a teşekkür etti.

İzlenme rekorları kıran 7. Koğuştaki Mucize’de ;

Aras Bulut İynemli, Celile Toyon, Nisa Sofiya Aksongur, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ve Sarp Akkaya yer alıyor.

7.Koğuştaki Mucize vizyonda olduğu sürede 5,3 milyon kişi tarafından izlenerek 2019 yılının en çok izlenen ve beğenilen yerli filmi olmuştur.

Filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyor ve filmin senaristliğini ise Kubilay Tat yapmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı