Sinema

AŞK 101 (LOVE 101) Yayın Tarihi Belli Oldu!

Son zamanların en çok tercih edilen popüler dizi ve film platformu Netflix’te yeni bir dizi daha başlamak üzere. Türk gençlik dizisi konusu olan Aşk 101 dizisinin Netflix tarafından yayınlanacağı ve dizinin 8 bölümden olacağı söylendi.Aşk 101 dizisinin yayın tarihi de açıklanan bilgiler arasında yer aldı, diziyi merakla bekleyen takipçileri de oyuncu kadrosunu merakla beklemeye başladı.

Peki açıklanan bilgiler sonucu Aşk 101 dizisi ne zaman yayına girecek? ve Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Bu iki soru oldukça çok araştırma konusu oldu.

Netflix’te yayınlanması beklenen, 8 bölümden oluşacak olan gençlik dizisi olan Aşk 101 dizisinin yayın tarihi belli oldu. Bu dizinin yönetmenliği Ahmet Katıksız tarafından üstlenildi.Dizinin oyuncu kadrosunda da Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu ve Alina Boz gibi önemli kişiler yer almaktadır.

AŞK 101 DİZİSİNİN KONUSU

1990 yıllarının Türkiyesi’nde, dışlanmakta olan bir grup genç, onlarla kalmak için nedeni olsun diye en sevdiği öğretmenlerini birisine âşık etmek için çabalamaktadır.Okula devam etmesi için en sevdikleri öğretmenini okulda tutmak için plan yapan 17 yaşında ki bir grup genci odağına alan bu hikaye gençlerin aşkı keşfetme zamanlarını da odağına alıyor.1998 tarihinde geçmekte olan bu dizide gençler, öğretmenini okula yeni gelmiş olan basketbol koçuna aşık etmek için uğraşırken asıl kendileri aşkı öğrenmeye başlar ve bu aşk yolculuğunda beraber oldukları zaman güçlü olduklarını ve sevginin ise zorla olamayacağını anlarlar.

AŞK 101 Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk 101 (Love 101)dizisi, 8 bölümden oluşuyor ve Türk yapımı, gençlik ve komedi dizisidir.Aşk 101’in yönetmenliğinde Ahmet Katıksız bulunuyor, senaryosunda da Meriç Acemi yer alıyor.

Dizi, 24 Nisan 2020’de Netflix’te bekleyen izleyicileri ile buluşacak.

Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Kubilay Aka – Kerem
Kaan Urgancıoğlu – Kemal
Alina Boz – Eda
Pınar Deniz – Burcu
Mert Yazıcıoğlu – Sinan
Selahattin Paşalı – Osman
İpek Filiz Yazıcı -Işık
Bade İşçil
Müfit Kayacan – Necdet

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı