Sinema

Atiye Hayranlarına Sevindiren Haber! İkinci Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Son zamanların en fazla takip edilen online dizi ve film izleme platformu olan Netflix çeşitli Türk yapımlarına da yer vermeye başladı. Atiye isimli dizi ise platformda pek çok kişi tarafından oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. Dizi pek çok kişi tarafından izlendi. İkinci sezonunun ne zaman geleceği merak konusu olmuştu. Bunun üzerine dizinin ikinci sezon için onay aldığı belirlendi. Çekimlerinin de tamamlandığı dizinin yayınlanacağı tarih açıklandı.

Dizinin başrolünde çok sevilen oyuncular yer alıyor. Beren Saat, Mehmet Günsur, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun gibi popüler isimler var. Dizinin ikinci sezonunun ardından üçüncü sezonunun da geleceği belirtildi. Bu süreç içerisinde yeni bir haber daha paylaşıldı. Platforma gelecek olan dizinin üçüncü sezonunun ardından dördüncü sezonu final sezonu olarak gelecek.

Eylül Ayında Yayınlanacak

Dizinin ikinci sezon çekimlerinin yapılmış olmasının ardından diğer sezonları içinde çekimlerin yapılması için çalışmalar başladı. Salgın nedeniyle diğer sezon çekimleri durdurulmuştu. Bu süreçte senaryo çalışmaları üzerinde çalışmalar hala devam ediyor. Bu süreçte Eylül 2020 tarihinde dizinin ikinci sezonunun platformda yayınlanmasına karar verildi. Bu süreç içerisinde de üçüncü sezon hazırlıklarına ağırlık verilecek.

Netflix son zamanlarda Türk yapımlarına verdiği önemle birlikte gündeme geliyor. Yarına Tek Bilet isimli yeni bir Türk filminin de platform için hazırlandığı öğrenildi. Film  platformda ilk kez 19 Haziran tarihinde yayımlanacak.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı