Sinema

Bebek Yoda’nın Gerçek Bir Adı Varmış! Disney Açıkladı!

Disney+ ile karşımıza çıkan Disney, pek çok filmi ve projeyi buradan duyuruyor ve satışa çıkarıyor.

The Mandolorian dizisi ile yeni hayatımıza giriş yapan karakter Bebek Yoda oldu ve bu karaktere dair pek çok şey konuşuldu! Disney Ceosu da bu konuya dair bir açıklama yaptı ve internetin sevgilisi olan bu karakter ile ilgili önemli bir bilgi açıkladı. The Mandalorian dizisini izlemediyseniz Bebek Yoda karakterini bilmiyorsunuz demektir.

Ama kesinlikle sosyal medya üzerinde bir kez dahi olsa görmüşsünüzdür. Küçük ve sevimli bir karakter olması, oldukça tatlı bir görüntü yaratıyor. Büyük usta Yoda’nın küçük versiyonu olan Bebek Yoda, ismi ile karşımıza çıkıyor.

Bebek yoda oldukça sevildi ve hızlı bir patlama yaşayarak duyuruldu. İnsanlar için oldukça keyifli bir karakter olan Bebek Yoda’nın karakter oyuncakları dahi çıkmaya başlayacak gibi görünüyor.

Gerçek ismi henüz bilinmiyor!

Ceo tarafından açıklanan bilgiye göre Yoda’nın gerçek ismini bilmiyoruz ama The Mandalorian devam ettikçe pek çok karakter ve arka plan bilgisi ile karşılaşacağız diyebiliriz. Bakalım karakter ile ilgili bilgiler ve duyurular hangi evrede ve seviyede karşımıza çıkacak? Merakla beklediğimiz bu bilgiyi bizler de ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

Durum ve ilerleyiş hakkında pek çok net söylenti mevcut ve söyleyebileceklerimiz aslında çok daha farklı ve eğlenceli şeyler. Bebek yoda ile ilgili yeni isim açıklanınca ilk olarak sizinle paylaşacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı