Sinema

BluTv’den Platforma Özel Sürpriz! İlk Özel Yapım Filmi Geliyor!

Son zamanlarda Türkiye dijital yayıncılık alanında önemli bir yol almaya devam ediyor. Son günlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen BluTv yeni yapımları ile izleyicileri ekran başına bağlamaya devam ediyor. Dijital içeriklerin ilgi görmesinin ardından yeni bir adım daha atıldı ve sinema salonuna geçiş için bir hazırlık içerisine girildi.

BluTv’ye özel olarak bir sinema filmi üzerinde çalışılıyor. İlk kez dijital platform üzerinde yayınlanmaya başladıktan sonra ilgi görmüş hatta yabancı yapımlarla karşılaştırıldığı zaman ‘Türkiye’nin Black Mirror’ı’ olarak lanse edilmeye başlanmıştı. Orijinal içeriğin ismi ise 7YÜZ olarak açıklanmıştı.

Yeni Hikaye Beyaz Perdeye Taşınacak!

Son günlerde BluTv yeni bir çalışma üzerinde çalıştığını açıkladı. Hikayenin devamı niteliğinde olan ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ sinema filmi için süreç başladı. Bu filmin yeni hikayesi ile birlikte dijital yayın platformu üzerinde değil bu sefer beyaz perde üzerinde yayınlanması bekleniyor.

Yapımcılığı ise BluTv ile Bir Film tarafından ortaklaşa olarak yapılacak. Bu durumda platformun ilk sinema filmi olma özelliği taşıyacak. Şimdiden İnsanlar İkiye Ayrılır isimli sinema filmi için heyecanlı bekleyişin başladığı açıklandı. Bunun üzerine filmin sete çıktığı ve çekimlerin de başladığı belirlendi. Setten gelen ilk karelerle birlikte filmin nasıl bir tepki göreceği merak ediliyor. Sinema filminin başrollerinde Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın gibi önemli oyuncular yer alıyor. Filmin konusu ise bankaların tahsil edemedikleri borçları alarak bu durumu kendilerine bir misyon edinmiş olan şirkette çalışan iki gencin yollarının Ceren ile kesişmesi anlatılıyor. Böylece hikayenin değişimi konuşuluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı