Sinema

Cehennem Silahı 5 Geliyor

Özellikle 90’lı yılların unutulmaz aksiyon serisi olan Cehennem Silahı filmi, o zamanlar büyük beğeni toplayarak seri haline gelmiş ve 4 film çekilmişti. Başrollerini ünlü aktörler Mel Gibson ile Dany Glover’ın üstlendiği serinin ünlü yapımcısı Dan Lin sevindirici bir açıklama yaptı. Daha önce Sherlock Holmes, The Two Popes, Lego Movie, It ve Lego Batman gibi filmlerin yapımcısı olarak da karşımıza çıkan Dan Lin, Cehennem Silahı 5 için çalışmalara başladıklarını duyurdu.

Cehennem Silahı 5 ne zaman gelecek?

Uzun süredir özellikle sinema sitelerinde dönen bir dedikodu vardı. Dedikodulara göre Mel Gibson ve Dany Glover, serinin hak ettiği şekilde final yapması için Cehennem Silahı 5 filminin çekilmesini istiyorlardı. Lakin bu iddialar uzun süredir asılsızdı. Ta ki bugüne kadar. Filmin baş yapımcısı Dan Lin, yaptığı bir röportajda, iddiaların doğru olduğunu ve Cehennem Silahı 5 için çalışmalara başladıklarını duyurdu.

Ünlü yapımcı yaptığı açıklamasında, ‘’Evet, Cehennem Silahı serisinin son filmi için çalışma içerisindeyiz. Serinin yönetmeni Richard Donner ve ekibi tam kadro geri dönüyorlar. Yani orjinal Cehennem Silahı ekibi geri dönüyor ki bu benim için harika bir şey. Bu seri artık film olmaktan çıktı, kişisel bir hal aldı. Mel Gibson ve Dany Glover zaten proje için hazırlar, sadece çekim tarihlerini bekliyorlar. Şu anda tek eksiğimiz güzel bir senaryo. Onun için de çalışmalarımız sürüyor.’’ dedi.

Bakalım Cehennem Silahı 5 nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı