Sinema

Cinayet Süsü Filmi Artık Netflix Platformunda!

Netflix salgın döneminde kullanıcılarını mutlu edecek ve karantina sürecinin daha keyifli hale gelmesini sağlayacak yeni çalışmalarına devam ediyor. Yeni film ve dizilerle birlikte bugün Türk kullanıcıları mutlu edecek bir haber paylaşıldı. En çok sevilen filmlerden biri olan ve usta oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Cinayet Süsü filmi bugünden itibaren platformda yayınlanmaya başladı. Hem polisiye hem de komedi türlerini bir arada barındıran filmin vizyonda olduğu sıralarda çok izlendiği ifade ediliyor.

Pek çok kişi bu süreçte karantinada. Bu durumda herkes evde eğlenceli zaman geçirmenin yollarını arıyor. Netflix bu süreçte izlenme oranları ile birlikte büyük bir sıçrama yakalamıştı. Durumu fırsata çeviren ünlü platformun yeni film ve dizilerle birlikte izleyicileri etkilemeye devam ettiği biliniiyor.

Müjde Instagram Adresi Üzerinden Verildi

Bugün yeni içeriklerin platforma yüklenmesini bekleyen kullanıcıları heyecanlandıracak bir haber geldi. Resmi Instagram adresi üzerinden platforma eklenen yeni yapımlar sık sık açıklanıyor. Bunun üzerine ‘Cinayet Süsü’ dizisinin de platforma eklendiği ifade edildi. Komedi ve polisiyeyi harmanlayan filmin kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür gibi usta isimler bulunuyor.

Filmin yönetmenliğini ise Ali Atay yapıyor. Oldukça eğlenceli bir film olduğu söylenen yapım hakkında pek çok kullanıcı oldukça heyecanlandır. Platforma geldiğinin duyrulmasının hemen ardından pek çok kişi tarafından kısa sürede izlendiği ortaya çıktı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı