Sinema

Elon Musk İle Tom Cruise Arasında Uzayda Film Anlaşması!

Tesla’nın sahibi olan Elon Musk son dönemlerde sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla çok dikkat çekmişti. Yaptığı paylaşımlar nedeniyle şirketin değerini 14 milyar dolar değerinde düşürdüğü için şirket hissedarları tarafından oldukça eleştirilmişti. Bunun üzerine yeni bir film ile hem takipçilerinin hem de şirketin gönlünü alacak gibi görünüyor. Bugün verdiği müjde ile birlikte Tom Cruise ile yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu. İlk kez uzayda bir film çekilecek ve bu filmde oynaması için Tom Cruise’un süreci kabul ettiği öğrenildi.

Ekon Musk’un uzay araştırmaları yapan şirketi SpaceX, bu çalışma için bir süredir NASA ile görüşmeye başladığını açıkladı. Projenin detayları henüz netleşmedi. Hazırlık aşamasında olduğu için çok kısıtlı bilgilerin paylaşıldığı ifade edildi. Filmin uzay ortamında nasıl çekileceği ve konusunun ne olacağı ise hala belirsizliğini koruyor. Çalışmalarla birlikte ilerleyen dönemlerde konunun tamamen netleşmesi bekleniyor.

Filmin Detayları Sonra Açıklanacak

Projenin hangi senarist ve hangi yönetmen ile tamamlanacağı konusunda da herhangi bir bilgi verilmedi. Tom Cruise oyunculuk hayatında en tehlikeli sahnelerde bir dublör kullanmadan kendisini sık sık tehlikeye atmasıyla tanınıyor. Şimdiye kadar yer alacağı en çılgın projenin olduğu açıklandı. Filmin salgın sonrasında net olarak belirleneceği ifade ediliyor. Daha önce Görevimiz Tehlike filminin de virüs salgını nedeniyle ertelendiği ortaya çıkmıştı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı