SinemaSosyal MedyaYaşam

Emojilerle Anlattığımız Filmi Tahmin Edebilir Misiniz?

Koronavirüs salgını tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına aldı. Salgının büyümesi ve pek çok can kaybının yaşanması birçok kişiyi endişe ve paniğe sürükledi. Yetkililer salgının kontrol altına alınması için insanlara dünyanın her bölgesinde uyarı yapıyorlar. Temasın azalması için mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde bazı açıklamalar yapılıyor.

Milyonlarca insanın evde kaldığı son dönemlerde internet kullanımı ciddi oranda arttı. Trafiğin yükselmesi sosyal medya üzerinde çeşitli akımların gündeme gelmesini sağladı. Yastıklı fotoğraflardan sonra şimdilerde emojilerle tahmin yapan sosyal medya kullanıcıları evde kaldıkları bu dönemi en eğlenceli şekilde değerlendirmek istiyorlar. Son dönemlerin en popüler sosyal medya oyunu ise emojilerle ipuçları verilen filmleri tahmin etmek.

İpuçlarını Takip Edin Doğru Tahminde Bulunun!

Eğlenceli vakit geçirmek, sıkılmamak için pek çok kişi dizi ve film izliyor. Evde kalınan süre arttıkça Netflix gibi film ve dizi platformlarına olan ilgi yükseliyor. İzlemeye fırsat bulunamayan, uzun zamandır merak edilen tüm film ve diziler bu süreçte izlenmeye başladı.

Bu kadar çok dizi ve film izlemişken eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? Tekno10 instagram adresimiz üzerinden hazırladığımız eğlenceli bir oyunla sizden bir tahminde bulunmanızı istiyoruz. Verdiğimiz üç emoji ile bir filmi anlatmaya çalıştık! Bakalım doğru tahmin edebilecek misiniz? Tahminlerinizi yorumlara ekleyerek diğer takipçilerle birlikte eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı