Sinema

En İyi Komedi Filmleri 2020

2020 yılının gelmesi ile birlikte sinema sektöründe birbiri ardına gelen filmler arasında en merak konusu olan kategori komedi filmleri oldu. Dünya genelinde gerçekleşen felaketlerden sonra güzel şeyler görmek isteyenler komedi filmlerinin çıkış tarihleri ve içeriklerini merak eder oldu. 2020 yılında çıkacak komedi filmlerini sizler için listeledik.

Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları

Ertem Eğilmez yönetmenliğinde Rıfat Ilgaz’ın Hababam Sınıfı kitabından uyarlanan film serisine bir yenisi daha eklendi. Türk sinema tarihinde komedi dünyasına bambaşka bir soluk getiren Hababam Sınıfı serisi, usta oyuncu kadrosu ile 2020’de vizyonda olması bekleniyor.

Karakomik Filmler 2

Cem Yılmaz’ın 2 Arada ve Kaçamak filmlerinden sonra Karakomik Filmler 2 komedi dünyasına yeni bir soluk getirdi. Karakomik Filmler 2 usta oyuncu kadrosu ile Çağlar Çorumlu, Necip Memili, Tülin Özen, Özge Özpirinçci oynarken yönetmenliğini Cem Yılmaz yapıyor.

The Lovebirds

Boşanmak üzere olan bir çift, boşanmak için gün sayarken bir anda işlenen bir cinayet vakasının ortasında bulurlar kendilerini ve olaylar komik bir hal alır. Karakterler isimlerini temize çıkartmak için uğraşırken, ilişkilerini kurtarmak içinde çözüm arayışı içine girmek zorundalar.Bakalım karakterlerimiz bu işten nasıl kurtulacak.

Like A Boss

İki yakın arkadaş olan Mia ve Mel, düşünceleri ve karakterleri çok farklı olsa da birlikte çalışmaya karar verirler. İki zıt karaktere sahip bu iki kadın, kurdukları şirket sayesinde varlıklı bir hayatın içerisinde bulurlar kendilerini ve hayatlarının en güzel dönemini yaşarlar. Komik bir dille sıkıntıya düşen dostluklarını anlatan film şimdiden merak konusu oldu.

Eltilerin Savaşı

Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın kıyasıya savaşını konu alan film, tatlı çekişmelerle sahneye yansıtıldığını görüyoruz. Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile Gizem ve Sultan karakteri birbirleri ile aralarında kıyasıya mücadelelerini, iki kardeşin eşleri arasında kalmaları ile komik sahnelerle seyircileri kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı