Sinema

En İyi Netflix Dizileri

Netflix bilindiği üzere dizi ve film üzerine kaliteli hizmet sunan bir platform. Netflix dizileri denilince akıla ilk gelen şüphesiz kaliteli senaryolardır.  Netflix’te en çok beğenilen ve en çok konuşulan dizileri sizler için derledik. Uzun tatil süreci boyunca bu dizileri izlemekten zevk alacaksınız.

House of Cards

ABD’de geçen dizide, tecrübeli ve hırslı politikacı olan Francis Underwood Beyaz Saray’ın bütün karanlık sırlarına hâkimdir. Kendisine söz verilen Dış İşleri Bakanlığı unvanı başkasına verilince gözünü en tepeye diker ve bunun için çalışmalara başlar. Gözünü karartan Underwood yapacağı her şey için bir bahane hazırlamıştır. Bu hedefte en büyük yardımcıları eşi Clara ve elini patronu için kirletmekten çekinmeyen Doug Stamper olacaktır.

Lucifer

Cehennem lordu olan Lucifer, cehennem hayatından sıkılarak Los Angeles’e yerleşme kararı alır. Los Angeles’te deli dolu bir hayat süren Lucifer, yanında getirdiği bir iblis olan Maze ile bar işletmeye başlar. İşlerin ilerlemesi ile büyük bir iş adamı olan Lucifer dünyada hiç beklemediği bir zamanda büyük aşkını bulur. Pop sanatçısı olmasında büyük rol oynadığı kadının öldürülmesi üzerine intikam almayı amaçlayan Lucifer’i artık durdurmak zor olacaktır.

Dogs Of Berlin

Dizide Berlin ile Marzahn arasında oynanacak olan uluslararası futbol müsabakasından bir gün önce öldürülen Türk-Alman futbol yıldızının cinayeti konu alınıyor. Bu cinayetin çözülmesi için iki zıt polis dedektifinin ekip olması gerekiyor. Berlin’in suç dünyasına giren iki dedektif yeraltı dünyası ile savaşın eşiğine geldiği anda adaletin ve kanunun hangi tarafta gerçek olduğuna karar vermek zorunda kalırlar.

The OA

Görme engelli küçük bir kız çocuğu yaşadığı şirin kasabada kaybolur. Praire isimli kız çocuğu 20’li yaşlara geldiğinde doğduğu kasabaya tekrar döner ve artık gözleri görüyordur. Bu durum kasaba halkı tarafından merak konusu olarak karşılanırken, kıza da şüpheyle yaklaşırlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı