Sinema

Jim Carrey, Maske’nin Devam Filmi İçin Şart Koştu

Özellikle 90’lı yılların vazgeçilmez film serisi Maske, artık dünyada yapılmış kült yapımlar arasında yer alıyor. Günümüzde bile izlendiğinde hala güldüren filmin kuşkusuz bu kadar başarılı olması başrol oyuncusu ünlü komedyen Jim Carrey sayesinde. Muazzam bir oyunculuk sergileyen Jim Carrey, 7’den 70’e Maske’yi herkese sevdirmeyi başarmıştı. Peki ama serinin devam filmi gelse, ünlü komedyen yapımda yer alır mı? Gelin cevabını birinci ağızdan alalım.

Jim Carrey: ‘Maske’nin devamında bir şartla oynarım’

En son Dr. Eggman karakteri ile rol aldığı Sonic the Hedgehog adlı film için özel bir söyleşi gerçekleştiren Jim Carrey, kendisine bir hayranı tarafından sorulan, Maske’nin devamında oynar mısın sorusu üzerine oldukça ilginç bir cevap verdi. Ünlü komedyen cevap olarak, ‘’Maske’nin devam filminde yer almam, tamamen filmi yapacak yapımcıya bağlı olur. Bu tarz bir işi sırf yapmak için yapmak istemiyorum. Lakin çılgın, vizyon sahibi bir yapımcı bu işi ele alırsa, eminim ki tekrar Maske olurum.’’

Yani ünlü komedyen gişe için yapılan Maske filmine sıcak bakmıyor. Gerçekten serinin hayranlarını memnun edecek film olursa oynamak isteyen Jim Carrey, bakalım üstü kapalı mesaj gönderdiği yapımcılardan bir cevap alacak mı bekleyip göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı