Sinema

La Casa De Papel 4. Sezon Geliyor

Dünya genelinde büyük bir ilgiyle izlenen dizi La Casa De Papel 4. Sezon fragmanını yayındı. Dizi sevenlerin merakla beklediği yeni sezona dair içerikler barındıran fragman yayınlandığı gibi milyonlarca insanın beğenisini topladı.

La Casa De Papel konu itibariyle bir suç dehasının amacına ulaşmak için polisi ustalıkla yönlendirmesini ve sekiz hırsızın aldıkları rehinelerle kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesi ile başlayan macerayı ele alıyor. Konusu, kurgusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizi 3 sezondur en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Netflix’te yayınlandığı günden itibaren beğeni toplayan La Casa De Papel dizisinde 3. sezonda İspanya Merkez bankasını soymak isteyen Profesör ve ekibi izleyenlere heyecanlı bir sezon sunmuştu. Yeni sezona dair beklentilerin arttığı dizi izleyicide beklediği aksiyonu yaratabilecek mi bilinmez ancak yayınladığı fragmanı beğenenler kadar beğenmeyenler de fazla.

İlk iki sezonda dizinin bitirilmesi gerektiğini düşünenler 3. Sezondan da memnun kalmamışlardı. Dizi hikayesinin iki sezonluk yazıldığını iddia edenler bile oldu. Dizinin tüm sezonlarını beğenerek izleyenler için 4. Sezonda da macera tüm hızıyla devam edecek.

La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken dizinin Türkiye’de de takipçisi fazla. Netflix uygulaması üzerinden izlenen La Casa De Papel dizisinin 4. sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyordu. Dizinin yayınlanan fragmanı ile 4. sezonun ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. 3 Nisan 2020’de 4. sezonu yayınlanmaya başlayacak olan La Casa De Papel dizi fragmanıyla diziyi takip edenler çıkarımlarda bulunmaya başladı.

La Casa De Papel 4. Sezon Kadrosunda Türk Oyuncu Var Mı?

Sosyal medyanında gündeminde olan La Casa De Papel dizisi yayınlanan fragmanıyla yeni sezona dair ipuçları verdi. Ancak önceki sezon fragmanlarından da alışık olunduğu üzere dizi kurgusu itibariyle her yeni bölümde izleyicisini şaşırtıyor. Dizi oyuncularında herhangi bir değişiklik ya da kadroya dahil olan bir oyuncu olup olmadığı ise hala merak konusu. Türkiye’den isimlerinde dizide yer alacağı söylentisi üçüncü sezona kadar devam etmişti.  La Casa De Papel dizisinin 4. Sezonunda Türk bir oyuncuya rastlanır mı bilinmezken olası durumda böyle bir haberin çok öncesinde basına sızabileceği konuşuluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı