GündemSinema

La Casa de Papel 4. Sezonu Çıktı

La Casa de Papel’in çıkışı merakla beklenen 4. sezonu nihayet Netflix’teki yerini aldı. Yerel saat ile 10:00 itibariyle tüm Netflix abonelerinin beğenisine sunulan dizinin temposu her zamanki gibi çok yüksek. 

Koronavirüs salgını nedeniyle eve kapanıp kaldığımız şu günlerde kendinizi İspanya Merkez Bankası’nı soyan hırsızların yerine koyup kaçış planı yapmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki? Eğer siz de böyle düşünüyorsanız La Casa de Papel’in 4. sezonunu izlemek için Netflix’e abone olabilirsiniz. 

La Casa de Papel’in konusu nasıl?

Yurtdışında “Money Heist” adıyla yayınlanan La Casa de Papel dizisi aksiyon, gerilim ve eğlencenin müthiş bileşimini yakalamayı başaran bir Netflix yapımıdır. Úrsula Corberó tarafından canlandırılan Tokyo isimli bir karakterin hayatını anlatarak başlayan dizi, üst düzey suçluların bir araya gelip Robin Hood gibi zenginden alıp fakire verme maceralarını konu alıyor. 

Diziyi henüz izlemediyseniz çok bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Her sezonu 8 ila 10 bölüm arasından oluşan dizi an itibariyle 4. sezona girmiş bulunuyor. Yapacak daha güzel bir aktiviteniz yoksa Netflix aboneliği oluşturup La Casa de Papel izlemeye başlamanız tavsiye edilir.

Yeni sezon 8 bölümden oluşuyor

Spoiler verip tadınızı kaçırmak istemeyiz elbette. Ancak 4. sezonun toplam 8 bölümden meydana geldiğini belirtmekte yarar var. Ortalama 1 saat süren her bir bölüm bilinçli olarak en heyecanlı yerinde bitiriliyor. Bu yüzden uyarması bizden: Bir kez oturduğunuz zaman kendinizi peş peşe bölümleri bitirirken bulabilirsiniz.

Aylık abonelik şeklinde çalışan Netflix’e 29.99 TL’den başlayan fiyatlarla kayıt olabilmeniz mümkün. Ardından akıllı telefon, tablet ve televizyonlar aracılığıyla geniş dizi ve film arşivine sınırsız erişim kazanabilirsiniz. Giriş paketinde aynı anda en fazla 2 kişinin içerik izleyebileceğini, üçüncü kişinin izleyebilmesi için bir üst pakete terfi etmeniz gerektiğini de belirtmiş olalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı