Sinema

Marvel: Marvel Sinematik Evreni’nde Geçecek 10 Dizi Gelecek

Günümüz sinemasının kuşkusuz ki en büyük payını Disney yiyor. Alt şirketi Marvel tarafından yapılan süper kahraman filmleriyle milyarlarca dolar kazanan Disney, bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda dijital yayın platformu olan Netflix’e rakip olarak Disney+ çıkarmış ve kısa sürede özellikle Amerika’da binlerce üyeye ulaşmıştı. Daha şimdiden Netflix’in tahtını sallandıran Disney+ için bir açıklama da Disney CEO’su Bob Iger’den geldi. Bob Iger’e göre bu 10 dizi de Marvel evreninde geçecek ve hepsi Disney+’da yayınlanacak.

Marvel evreninde geçen diziler geliyor

Disney+ için devasa bir yatırım bütçesi ayıran Disney, bu bütçenin büyük bölümünü Marvel evreninde kullanmayı hedefliyor. 10 diziden 8’inin akıbetinin belli olduğunu söyleyen ünlü Disney CEO’su, diğer 2 diziyi ise şu anlık gizli tutmaları gerektiğini belirtti. WandaVision ve Falcon & Winter Soldier adlı iki dizinin artık sonuna gelindiğini söyleyen Bob Iger, iki diziyi de bu sene içerisinde Disney+’a ekleyeceklerini belirtti. Yayınlanacak diziler direkt olarak Marvel Sinematik Evreni’ne etki edecek.

Unutmadan belirtelim. Falcon & Winter Soldier bu yılın Ağustos ayında, WandaVision ise bu yılın sonlarına doğru Aralık ayında yayınlanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı