Sinema

Netflix Dizileri 2020

Yeni yıla çok hızlı giren Netflix dizi ve sinema sektöründe yeniliklere perdesini araladı. Netflix tutkunlarının merakla beklediği dizilerin yeni sezonları ve ilk bölümleri yayınlanan dizilerin detaylarını sizler için hazırladık.

Age of Samurai: Battle for Japan

Game Of Thrones’u anımsatan dizide Japon tarihinin acımasız samurayları konu alınıyor. Date Masamune’nin hayatını konu alan dizide, bir samurayın hayatını izlemek korkutucu gelebilir fakat izlemeden karar vermemekte fayda var.

AJ and the Queen

10 Ocak tarihinde vizyona girmiş olan Amerikan komedisinde drag queen olarak bilinen RuPaul, yanına aldığı 10 yaşındaki küçük bir çocukla karavana atlayıp Amerika’nın dört bir yanında başlarından geçen maceraları konu alıyor.

Bridgerton

Londra sosyetesinin şehvetli, rekabetçi dünyasını konu alan dizide, Julie Quinn’in çok satan romanından uyarlandığını görüyoruz. Bridgerton çiftinin gizli nedenlerle yapmış oldukları sahte evliliklerini konu alıyor.

Cursed

Bu zamana kadar efsanelere konu olan Kral Arthur, Göl Kraliçesi Nimue’nin gözünden bakıyor. Ölmek için 13 sebep dizisinden tanıdığımız Katherine Langford, yeni bir Netflix dizisi ile karşımıza çıkıyor. 2020 yılında en çok merak edilen dizi olduğunun da altını çizmeden geçemeyelim.

Dracula

BBC ve Netflix iş birliği ile çekilen dizide Kont Dracula’nın Van Heilsing’in soyundan gelen kişilerle mücadelesini anlatıyor. Bol bol kan emme sahneleri ile karşımıza çıkan dizide İngiltere hariç diğer tüm ülkelerde Netflix aracılığıyla gösterilecek. İngiltere’de BBC One kanalında yayınlanan dizide her bölüm 90 dakika süren 3 bölümden oluşan mini dizi olacak.

Jurassic World: Camp Cretaceous

Milyonların hayranlıkla izlediği Jurassic Park serisi bu kez animasyon karakterlerle karşımıza çıkıyor. Dizide dış dünyadan bağı olmayan bir adada hayatta dinozorlar ile hayatta kalmaya çalışan 6 genç kahramanımızın başından geçenleri konu alıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı