Sinema

Netflix ve Instagram’dan Coronavirüs Temalı Dizi Geliyor

Koronavirüs salgını devam ederken sosyal medya platformlarından yeni haberler gelmeye devam ediyor. Salgının özellikle gençlerin ruh hallerinde birtakım bozukluklara neden olduğu ve bu süreçte desteğe ihtiyaç duydukları konuşulurken Instagram ile Netflix arasında yeni bir çalışmaya gidilmesine karar verildi. Wanna Talk About It ismi verilen dizi salgın dönemini konu alacak. Dizinin Netflix üzerinden yayınlanmasına karar verildi.

Yarın yayınlanması beklenen dizinin, gençlerin salgın dönemindeki ortak sorunlarına yer vermesi bekleniyor. Dizi haftalık olarak yayınlanacak. Netflix üzerinden her Perşembe günü sorunsuz bir şekilde izlenebilecek. Aynı zamanda Instagram ile yapılan iş birliği sonrasında Netflix resmi intagram adresi üzerinden de sorunsuz bir şekilde yayınlanabilecek.

Gençlerin Salgın Dönemindeki Sorunları Ele Alınacak

netflix

Salgın döneminde ortaya çıkan çeşitli ruhsal problemler dizinin asıl konusu olacak. ‘Yaşanan salgın problemiyle nasıl baş edilir?’ ‘Uykusuzluk yaşayanlar bu dönemde neler yapabilir’ ‘Gençler bu süreçte ruh sağlıklarını nasıl koruyabilirler’ gibi çeşitli sorulara cevap verilecek. Gençlerin son dönemlerde sık sık karşılaştıkları sorunlar, her hafta uzman kişiler tarafından ele alınacak. Sürecin ne kadar süreci henüz bilinmemesine rağmen 14 mayıs tarihine kadar dizinin sürmesi planlanıyor. Pandeminin ne zaman son bulacağı henüz bilinmezken dizinin gençler tarafından merakla beklendiği ifade edildi. Bu süreçte ruh sağlıklarını nasıl koruyabilecekleri ya da yaşanılan sorunları büyütmeden nasıl çözebilecekleri konusunda çeşitli derslerin verilmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı