Sinema

Netflix’ten Kimlik Avı Hırsızlığı İle İlgili Yeni Dizi!

Online dizi ve film platformu olarak karşımıza çıkan Netflix, yeni projeleri ile güncel bir hizmet sunuyor ve yeni dizi serisi ile karşımıza çıkıyor!

Bu sefer karşımızdaki hikaye bir kimlik avı hırsızlığı ile ilgili. Tamamen gerçek hikayelerden ve olaylardan esinlenilen dizi, bir grup gencin yaptığı kimlik dolandırıcılığını konu alıyor. Bu konuya dair etrafta gelişen olayları inceleyen ve bu sürece dair bir hizmet sunan dizi, veri hırsızlığını ön plana çıkarıyor.

Pek çok konuda hizmet sunan ve bu konuya da büyük bir çalışma yaratan Jamtara, Netlfix dizisi ile ön plana çıkmaya devam edecek. Kimlik avı dolandırıcılığının son yıllarda çok yaygınlaştığını; ancak medyada yeteri kadar kendine yer bulmadığını belirten Padhi şöyle bir açıklama yaptı;

“Jamtara’ya gittim ve bu dolandırıcılıkların nasıl yapıldığı hakkında insanlarla konuştum.

Hikayeler o kadar gerçek ve inanılmaz ki onları dünyayla paylaşmak zorunda olduğumu hissettim. Netflix ile iş birliği yaparak bu hikayeyi Hindistan’daki küçük bir kasabadan dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere taşıyacağım için çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı