Sinema

Nolan’ın Yeni Filmi Tenet İçin Kötü Haber

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet için kötü haber geldi. Nolan’ın yeni filmi Tenet’in vizyon tarihi ertelendi. İşte Tenet’in yeni vizyon tarihi.

Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet için erteleme haberi geldi. Yapımcı firma Warner Bros tarafından yapılan açıklamada, Tenet filminin 17 Temmuz olan gösterim tarihi 31 Temmuz’a ertelendi. 

Warner Bros tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in 31 Temmuz’da tüm dünyada sinemalara getirecek olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz” denildi. Warner Bros ertelemenin nedenini ise COVID-19 pandemisine bağladı ve Koronavirüs salgını sonrasında yaşananlardan dolayı böyle bir kararın alındığını belirtti. 

Warner Bros esasında Tenet filmini ertelememek adına sıkı bir mücadele verdi. Ancak dünya genelinde yaşanan tüm bu olumsuzluklara rağmen, Nolan’ın büyük bir heyecanla beklenen yeni filmi Tenet’in sadece iki hafta ertelenmesi, yapımcı firmanın Tenet’i mümkün olunan en kısa sürede sinemalara getirme arzusunu bir kez daha göstermiş oldu. 

Türkiye’de Sinemalar Ne Zaman Açılacak?

Koronavirüs salgını sonrasında içinde bulunduğumuz normalleşme sürecinde Sinema ve tiyatroların 1 Temmuz itibari ile açılacağını hatırlatmakta yarar var.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı