Sinema

Patron Bebek 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çocuklar kadar yetişkinler tarafından da çok sevilen Patron Bebek filminin ikincisi geliyor! Shrek’in de yapımcısı DreamWorks Animation stüdyosu tarafından hazırlanan animasyon filminin çok sevilmesinin ardından yapımcı şirket devam filmi çekmeye karar verdiğini duyurdu. İlk Patron Bebek filmi çok komikti ve 500 milyon dolar hasılat gibi yüksek bir rakama ulaşmıştı. Hayranları ise şimdilerde devam filmi için beklemeye başladılar bile. Yeni çıkacak olan Patron Bebek 2’nin yönetmen koltuğunda Tom McGrath’in oturacağı ise kesinlik kazandı. 

Hatırlanacağı üzere Patron Bebek 1, 2017 yılında görücüye çıkmıştı. Çok sevilmesinin ardından Netflix animasyonun dizi versiyonunu yayınlamaya başlamıştı. Bunun dışında Patron Bebek 2’ye dair elimizde olan tüm bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Devam filmi ne zaman çıkıyor?

Resmî açıklamaya göre Patron Bebek 2, önümüzdeki sene 26 Mart tarihinde vizyona girecek. Şuan için yapımcı stüdyo animasyon çalışmalarının henüz erken evresinde, çünkü Koronavirüs salgını nedeniyle çalışanlar evlerine gönderilmiş durumda.

Bunun dışında ilk filmdeki karakterleri seslendiren usta aktörler yine karşımıza çıkacak. Theodore yani Patron Bebek’i Alec Baldwin seslendirmeye devam edecek. Miles Bakshi’yi Tim Templeton’a seslendirirken, Tobey Maguire’i ise anlatıcı olarak göreceğiz. 

Francis E. Francis karakterine Steve Buscemi sesiyle hayat verecek. Popüler program yapımcısı Jimmy Kimmel ise Ted Templeton’u seslendirecek. Son olarak Lisa Kudrow için Janice Templeton ve Conrad Vernon içinse Eugene Francis karakterleri uygun bulunmuş.

Senaryosu şimdiden merak konusu oldu

Spoyler vermeden anlatmak mümkün olmadığı için fazla detaya girmiyoruz, ancak Patron Bebek 2’nin ilk filmin ucu açık biten sonunu devam ettirmesi bekleniyor. İlk film çok heyecanlı bir yerde bitmişti çünkü. Şuan için elimizde kesin bir bilgi yok. Ancak ilerleyen dönemde filmin basın bülteni çıktığı zaman senaryosu hakkında fikir sahibi olabileceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı