Sinema

Pixels Filmi Konusuyla Ne Anlatıyor? Oyuncuları Kim?

ATV ekranlarında ilk kez yayınlanan Pixels filmi konusu ve oyuncularıyla birlikte kısa sürede izleyicinin dikkatini çekti ve merak uyandırdı. Evde sinema keyfi yapmak ve bu günleri evde değerlendirmek isteyenler için önerilen bir film olan Pixels farklı konusu ve üstün oyunculukları ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Usta oyuncuların yer aldığı film, alışılmış film konularından biraz daha ayrılıyor.

Pixels Filminin Konusu

Çocukluğumuzda pek çok kişinin oynadığı ve vazgeçilmezler listesinde yer alan klasik atarı oyunun görüntülerinin yanlış yorumlanmasının ardından savaş ilanı yapan uzaylıları konu alıyor. Bu süreç içerisinde klasik atari oyununda yer alan karakterlerin benzerlerinin olduğu filmde dünyaya saldırı gerçekleştiriliyor. Bu süreçte Başkan Will Cooper ise son çare olarak 80’li yıllarında arkadaş olduğu ve atari şampiyonu olan çocukluk arkadaşı Jules Brenner ve onun oyunu çok seven arkadaşlarına başvurmayı planlar.

Pixels Oyuncu Kadrosu

Farklı konusu ile izleyicileri ekranlara kilitleyen filmin usta oyuncu kadrosu da son derece dikkat çekiyor. Filmin oyuncuları arasında Adams Sandler, Kevin James, Peter Dinklage, Michelle Monaghan ve Josh Gad bulunuyor. Filmin seslendirmeleri ise usta seslendirme sanatçıları tarafından yapıldı. Fatih Özacun, Figen Sümeli, Aydoğan Temel, Kerem Kobanbaay, Özgür Özdural yer alıyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı