Sinema

Rambo Serisi Sevenleri Heyecanlandıran Haber! Yıllar Sonra Rambo 6 Gelebilir!

Pek çok kişi tarafından defalarca izlenen ve sinema tarihinin oldukça sevilen serilerinden birisi olan Rambo ile ilk kez aslında 1982 yılında karşılaştık. Bu süreçte film serisi olarak hayatımızın içerisinde girmiş ve son olarak 2019 yılında çekilen Rambo: Son Kan filmi ile hayranları ile buluşmuştu. Bu filim aslında yıllardır devam eden maceranın ve sevilen dizinin son bulduğunun bir kanıtı olarak ifade edilmişti.

Filmin yıldız başrol oyuncusu ve hayat veren usta oyuncu Sylvester Stallone efsane filmin devamını bekleyenleri oldukça umutlandıracak bir açıklama yaptı. Filmin son serisinin Apple tarafından Apple Tv üzerinden lisanslanarak yayınlanması oldukça dikkat çekmişti. Bu gelişmenin ardından ise başrol oyuncusu sosyal medya hesabından oldukça dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Rambo efsanesi son bulmuş gibi görünürken aslında öyle olmayabileceği ve yeni bir sürprizle karşılaşabileceği konusunda bazı iddialar güçlenmeye devam ediyor.

Yeni Seri Hakkında Umut Işığı Verdi

Dünyaca ünlü olan oyuncu yapmış olduğu paylaşımda çok dikkat çeken ve bir anlamda tartışma yaratan bir açıklamaya yer verdi. Takipçilerine bir mesaj yayınlayan ve bu mesajda gerçek yolculuklara bakmalarını tavsiye eden oyuncunun ‘Geri dönebilir’ ifadelerini kullanması kısa sürede heyecana neden oldu.

Henüz yapım şirketi tarafından serinin devamı olup olmayacağı konusunda bir açıklama yapmazken bu açıklama serinin devamının olabileceği yönünde artan kafa karışıklığını bir kez daha gündeme getirdi. Ancak devam filmleri her zaman sinema severleri tarafından hoş karşılanmıyor ve bir yerden sonra hikayenin iyi gitmediği ve eski gerçekçiliğini yitirdiği konusunda eleştiriliyor. Şimdilerde nasıl bir adım atılacağı merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı