Sinema

Recep İvedik 6 Netflix’e Geliyor

2019 yılında yayınlanan, Şahan Gökbakar’ın başrolünde olduğu Recep İvedik 6 izleyici tarafından büyük bir beğeni kazandı. Sinemada izleyememiş olanlar ve tekrar izlemek isteyenler için Recep İvedik 6, Netflix platformunda yayınlanacak.

Recep İvedik 6 Artık Netflix’te

Şahan Gökbakar’ın yazıp oynadığı Recep İvedik serisi, 2008 yılından beri izleyicinin gözdesi haline geldi. Seri filmin altıncısı 2019 yılında sevenleri ile buluştu. Şahan Gökbakar’ın yarattığı karakter Recep İvedik, filmin her serisinde başına gelen maceralar ile izleyicileri güldürmeyi başardı. Recep İvedik 6 sinemada istediği başarıyı elde etti. Karantina günlerinde gülmek, eğlenmek ve tüm kötü düşüncelerden arınmak isteyenler için sevindirici haber Netflix’ten geldi. Şahan Gökbakar’ın akıl almaz karakteri yeni filmi Recep İvedik 6 ile 10 Nisan tarihinden itibaren Netflix platformunda sevenleriyle buluşuyor.

Recep İvedik 6 Macerası Nasıl Başlıyor?

Şahan Gökbakar’ın yazdığı, Togan Gökbakar’ın yönettiği Recep İvedik 6, 2019 yılında sevenleriyle buluştu. Serinin altıncı filmi 10 Nisan itibariyle Netflix seyircisiyle buluşacak. Komedi kategorisinde bulunan Recep İvedik 6, 1 saat 50 dakikalık kahkaha tufanı ile gündemden uzaklaşmanızı sağlayabilir. Recep İvedik 6, Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik Karakterinin Kenya macerasını anlatmakta. Recep İvedik, evinde televizyon izlerken kapıya postacı gelir. Postacının teslim ettiği davetiye Recep’i oldukça heyecanlandırır. Davetiyede Recep İvedik’in Konya’da gerçekleştirilen kuru fasulye festivaline davet edildiği yazmaktadır. En yakın arkadaşı Nurullah ile birlikte Konya’ya gitmek isteyen Recep İvedik kendini yanlışlıkla Kenya’da bulur. Kenya’ya vardıklarında festivali kaçırdığı için mutsuz olan Recep İvedik ve Nurullah’ın başından bin bir türlü talihsizlik geçecektir. Afrika turunda gruptan ayrılarak vahşi hayvanların arasına düşen ikili en sonunda bir kabile ile karşılaşır. Karşılaştıkları kabile ve onların düşmanları ile kendi yöntemleriyle başa çıkmaya çalışan Recep İvedik, Afrika’ya barış getirmeyi bir şekilde başaracaktır.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Recep İvedik 6 filmini izlemeniz için öncelikle Netflix platformuna üye olmanı gerekir. Bunun için www.netflix.com internet sitesinde karşımıza çıkan ’30 gün ücretsiz izleyin’ bölümüne tıklıyoruz. Bu işlemin ardından üyelik tipi seçmemiz isteniyor. Bir sonraki adımda e posta adresi ve şifre belirliyoruz. Ödeme işlemini de gerçekleştirmenizin ardından 30 gün ücretsiz olmak üzere Netflix platformuna üye oluyorsunuz. 30 gün ücretsiz izleme hakkınızın ardından dilerseniz üyeliğinizi iptal etme şansınızı bulunuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı